reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ Domo i Canal+ Kuchnia już od 15 kwietnia

dodano: 2021-04-13 12:41 | aktualizacja: 2021-04-13 17:56
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CANAL+

CANAL+ Domo Od 15 kwietnia br. dwa kanały lifestylowe z portfolio CANAL+ funkcjonować będą pod nowymi nazwami. Potwierdziły się zatem informacje z marca. W ofercie CANAL+ Domo (dotychczas Domo+) i CANAL+ Kuchnia (do tej pory Kuchnia+) widzowie znajdą zarówno znane już tytuły, jak i wiele nowości o różnorodnej tematyce.

CANAL+ Domo CANAL+ Kuchnia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Celem zmian jest lepsze wykorzystanie siły marki CANAL+ oraz podkreślenie różnorodności tematycznej oferty programowej pod brandem CANAL+. Stacje CANAL+ Domo i CANAL+ Kuchnia ze swoimi bogatymi ramówkami od lat znakomicie dopełniają naszą szeroką ofertę serialową, filmową i sportową. Teraz ich treści będą wzmacniać parasolowy brand CANAL+ i odwrotnie - mówi Małgorzata Seck, wiceprezes ds. programowych CANAL+.

Na widzów CANAL+ Kuchnia czekają najlepsze programy zdradzające kulisy zdrowego stylu życia, wprowadzające w arkana sztuki kulinarnej oraz produkcje kulinarno-podróżnicze odkrywające tajemnice kuchni całego świata. Wśród nowości znajdą się takie programy, jak „Jakubiak rozgryza Polskę” autorstwa jednego z najpopularniejszych polskich szefów kuchni czy najnowszy program powszechnie znanego i uwielbianego na całym świecie Jamiego Olivera „Jamie Oliver: łatwe przepisy na każdy dzień”.

Na antenie CANAL+ Domo nie zabraknie programów poradnikowych. W produkcjach takich, jak „Remont w 48h” czy „Cudotwórcy” widzowie znajdą mnóstwo inspiracji i praktycznych wskazówek do zmian, zobaczą także wyjątkowe remonty i metamorfozy wnętrz. Z kolei w najnowszym autorskim programie ogrodniczym stacji „Grunt to ogród” prowadząca Katarzyna Bellingham przekaże widzom praktyczne i proste do zastosowania porady, dzięki którym każdy z nas będzie mógł założyć ogród marzeń, czy to w domu, czy na balkonie.

Kanał Kuchnia+ rozpoczął nadawanie 30 września 2006 roku jako Kuchnia.tv. Następnie 11 listopada 2011 roku przeszedł rebranding na docelową nazwę. Z kolei Domo+ wystartował 20 września 2008 roku jako Domo.tv, a 11 listopada 2011 roku zmienił nazwę na obecną. Oba te kanały są dostępne za pośrednictwem dekoderów CANAL+, w ofercie sieci kablowych oraz online na platformie canalplus.com.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...