reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Show „Magia nagości. Polska” w Zoom TV w maju [akt.]

dodano: 2021-04-13 15:27 | aktualizacja: 2021-05-06 16:51
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Kino Polska TV

Magia nagości. Polska Polską edycję show randkowego „Magia nagości” w Zoom TV poprowadzi Beata Olga Kowalska, polska aktorka znana m.in. z serialu „Ranczo”, w którym zagrała Panią Doktorową. Zoom TV wyemituje „Magię nagości. Polska” już w maju tego roku. Aktualizacja: Premiera show „Magia nagości. Polska” została odłożona w czasie.

Beata Olga Kowalska w programie „Magia nagości. Polska” w Zoom TV, fot. Krystian Szczęsny
Beata Olga Kowalska Magia nagości Polska Zoom TV fot. Krystian Szczęsny


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wiosną tego roku znana z „Rancza” Beata Olga Kowalska poprowadzi polską edycję show randkowego „Magia nagości”, którego uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę na podstawie ich nagich ciał. „Magia nagości. Polska” to najdroższa produkcja w ponad 4-letniej historii Zoom TV, informuje nadawca.
 

– Wiem, że „Magia nagości” to odważny program, ale ja kocham takie wyzwania. Podczas, gdy współczesne media kreują kanony piękna i bombardują nas sztucznymi obrazkami ludzkiego ciała, najnowszy show stacji Zoom TV pokazuje, jak piękni w swojej różnorodności są ludzie. „Magia nagości” to program, który nikogo nie wyklucza, co mnie, jako osobie otwartej i tolerancyjnej, bardzo odpowiada – mówi o swoim udziale w programie „Magia nagości. Polska” Beata Olga Kowalska.

Aktorka przekonuje, że na udział w polskiej edycji „Magii nagości” zdecydowała się również ze względu na swoje doświadczenie zawodowe.
 

– Swoim występem w polskiej edycji „Magii nagości” chcę udowodnić kobietom w Polsce, że nawet po pięćdziesiątce można zacząć robić coś nowego, a nawet szalonego. Kocham ludzi i tęsknię za sceną, dlatego jestem przekonana, że wprowadzę do programu taką atmosferę, w której wszyscy uczestnicy poczują się swobodnie i komfortowo. Trwają właśnie ostatnie castingi przed premierą 1. sezonu, dlatego zapraszam wszystkich chętnych do udziału w programie. Zachęcam do zgłaszania się, niezależnie od warunków fizycznych, wieku czy orientacji seksualnej – dodaje Beata Olga Kowalska.

Beata Olga Kowalska jest aktorką teatralną i telewizyjną. Absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, była związana m.in. z Teatrem Nowym i Teatrem Powszechnym w Łodzi oraz Teatrem Muzycznym w Gdyni. Wystąpiła w kilku polskich serialach telewizyjnych. Oprócz serialu „Ranczo” były to m.in. takie produkcje, jak „M jak miłość”, „Plebania” i „Ojciec Mateusz”. Brała udział w programie rozrywkowym „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym wcielała się w postaci m.in. Ewy Demarczyk, Muńka Staszczyka z zespołu T.Love oraz Pink. W ostatnich latach występuje w musicalach (m.in. „Mamma Mia!”, Teatr Muzyczny Roma; „Nędznicy”, Teatr Muzyczny w Łodzi; „Czarownice z Eastwick”, Teatr Syrena w Warszawie; „Boska”, Teatr Polski w Bielsku Białej).
 
Beata Olga Kowalska - prowadząca program „Magia nagości. Polska” w Zoom TV, fot. Krystian Szczęsny

„Magia nagości. Polska” to niezwykły show randkowy, którego uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę na podstawie ich nagich ciał. Program jest swoistym eksperymentem telewizyjnym, który próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne determinuje na przykład powodzenie związku. Program jest oparty na brytyjskim formacie „Naked Attraction”, który powstał dla jednego z największych brytyjskich nadawców Channel 4 (Channel 4, podobnie jak BBC, ma status nadawcy publicznego). Brytyjską wersję „Naked Attraction” prowadzi pisarka i dziennikarka Anna Richardson.

Polską edycję „Magii nagości” produkuje spółka Jake Vision.

Właśnie trwa casting ostatniej szansy do 1. sezonu – zgłoszenia można wysyłać na adres mailowy casting(małpa)magianagoscipolska.pl.

Aktualizacja 6.05.2021 r.:

- Jako nadawca kanału telewizyjnego Zoom TV podjęliśmy decyzję o odłożeniu w czasie premiery show randkowego „Magia nagości. Polska”, która zaplanowana była na antenie Zoom TV na dzień 14 maja br. - poinformował zarząd Kino Polska TV SA.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...