reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

One Music TV, Folx i Adria Music TV w HD FTA na 16°E

dodano: 2021-04-13 14:08
autor: RO | źródło: parabola.cz

One Adria Music Television HD Nowe kanały muzyczne w wysokiej rozdzielczości można odbierać z satelity Eutelsat 16A (16°E). Od 13 kwietnia br. w darmowej dystrybucji (FTA) są oferowane Adria Music Television HD, Folx Slovenija Music Television HD i One Adria Music Television HD.
 


Adria Music Television HD
Adria Music Television HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co nadają najnowsze kanały muzyczne z rodziny niemieckiej grupy Folx Network?

Pierwotnie start kanałów dla krajów byłej Jugosławii był planowany na 12 grudnia 2020 roku. Ich uruchomienie było kilka razy przekładane. Późniejszą datą był 11 stycznia 2021 roku.

Najnowsze projekty obsługuje Folx Network, który w listopadzie 2020 r. wprowadził One Music Television oraz Zwei Music Television na rynek niemiecki, austriacki i szwajcarski. Ponadto razem z nimi został udostępniony Folx Music Television w oryginalnej wersji. Emisja dla widzów niemieckojęzycznych jest prowadzona FTA z satelity Eutelsat Hot Bird 13E (13°E). Początkowo były oferowane w rozdzielczości SD, później przekonwertowane do HD.

Kolejne kanały, tym razem nadawane na Eutelsat 16A (16°E), są przeznaczone dla widzów w Słowenii, Chorwacji, Bośni i Hercegowinie, Serbii, Macedonii Północnej i Czarnogórze. Transmisję satelitarną obsługuje chorwacki operator OiV, który zapewnia też dystrybucję usług dla lokalnych platform Total TV, Max-TV Sat (T-HT) i Team:Sat.

Folx Slovenija Music Television to ogólnokrajowa, rozrywkowa telewizja muzyczna, która łączy tradycję, historię i lokalne cechy, unowocześniając tym samym wygląd sceny folkowej w czasach współczesnych. Folx stara się wizualnie podkreślać, popularyzować i przybliżać istniejącą, a jednocześnie prawie zapomnianą tradycję słoweńskiej przestrzeni muzycznej.

Adria Music Television ma zawierać szeroką gamę starych i nowych teledysków, przebojów muzyki pop i rock ze wszystkich republik byłej Jugosławii. Najlepsza muzyka ze Słowenii, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Serbii, Czarnogóry i Macedonii Północnej.

One Adria Music Television oferuje program dostosowany do nieco bardziej nowoczesnych i modnych gustów muzycznych, ale z drugiej strony nie jest uwikłany w wąskie gatunki muzyczne. Stacja ma oferować niezmierzoną paletę barw przebojów, wiele gatunków dla młodego, średniego i starszego pokolenia – od najnowszych piosenek pop, pop-rock i dance po największe hity muzyczne wszech czasów.

Parametry techniczne:
Eutelsat 16A (16°E)
tp. D9 (11,636 GHz, pol. V, SR: 30000, FEC: 2/3; DVB-S2 / 8PSK)

ID: ADRIA MUSIC TELEVISION
PID V: 311 (MPEG-4/HD)
PID A: 312
PID PCR: 311
SID: 3421
PID PMT: 310
Provider: OIV
Kodowanie: brak ( FTA )
 
Przekaz kanału Adria Music Television HD


ID: FOLX SLOVENIJA MUSIC TELEVISION
PID V: 321 (MPEG-4/HD)
PID A: 322
PID PCR: 321
SID: 3422
PID PMT: 320
Provider: OIV
Kodowanie: brak ( FTA )
 
Przekaz kanału Folx Music Television Slovenija HD


ID: ONE MUSIC TELEVISION, ADRIA
PID V: 331 (MPEG-4/HD)
PID A: 332
PID PCR: 331
SID: 3423
PID PMT: 330
Provider: OIV
Kodowanie: brak ( FTA )
 
Przekaz kanału One Music Television Adria HD

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii HD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 199 zł Więcej...