reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TCL: telewizory serii C i soundbar TS8132

dodano: 2021-04-13 15:30
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TCL

TCL C82 TCL Electronics wprowadza na europejski, jak i polski rynek nowe modele telewizorów TCL, TCL C Series oraz soundbar TS8132. Produkty zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu użytkownikom jak najlepszej rozrywki przy wyjątkowej jakości dźwięku i obrazu. Nowa seria TCL C obejmuje modele C72, C72+ i C82. Telewizory serii TCL C są dostępne z ekranami o przekątnych od 43 do 75 cali. Można je będzie kupić w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych, natomiast nowy soundbar TCL TS8132 będzie dostępny do zakupu pod koniec drugiego kwartału 2021 roku.

TCL C82
TCL C82


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Apetyt na sport, gry i rozrywkę online będzie nadal wzrastał. Klienci chcą lepszych produktów, ponieważ spędzają więcej czasu w domu i korzystają z coraz lepszej jakości treści. Wyświetlacze QLED i Mini-LED o dużych przekątnych, pracujące w rozdzielczości 4K i wpierające technologie Smart TV oraz AI – to najważniejsze oczekiwania naszych klientów. Z dumą mogę powiedzieć, że nowa gama produktów TCL jest odpowiedzią na nie i gwarantuje wspaniałe doświadczenie podczas oglądania. I to wszystko w przystępnej cenie – mówi Jayway Peng, dyrektor generalny TCL Polska.

Poznaj telewizory TCL z nowej Serii C

Serię TCL C 2021 tworzą trzy nowe modele:
 
TCL C82
4K Mini-LED TV z QLED, Android TV i systemem audio firmy Onkyo
TCL C72+
4K QLED ze 100 Hz odświeżaniem i Android TV
TCL C72
4K QLED TV z Android TV

Niezrównane odwzorowanie kolorów i realistyczna jakość obrazu

Dzięki najnowocześniejszej technologii Quantum Dot, a także AiPQ i sztucznej inteligencji, wszystkie telewizory z serii C72, C72 + i C82 wyświetlają obraz w stuprocentowo kinowej przestrzeni barw, składający się z ponad miliarda kolorów i ich odcieni, oraz są w stanie bardzo realistycznie sklasyfikować rodzaj treści wyświetlanych na ekranie telewizora. Ponadto seria TCL C82 została wyposażona w oryginalną technologię TCL Mini-LED. Tysiące miniaturowych diod LED, z których budowany jest wysokiej jakości wyświetlacz Mini-LED, zapewniają niesamowitą jasność i znacznie bogatszą, bardziej realistyczną jakość HDR. Precyzyjnie kontrolowane mini-diody LED umieszczone na aktywnej matrycy podświetlającej gwarantują niesamowity kontrast, dzięki czemu seria C82 może pokazać równocześnie nowe szczegóły zarówno w ciemnych obszarach, jak i bardzo jasnych miejscach, co finalnie przekłada się na większą głębię i szczegółowość.

Seria C82 wyposażona została w technologię 4K HDR Premium, zapewniającą najlepsze wrażenia w zakresie wyświetlania obrazu High Dynamic Range, który charakteryzuje się dużą jasnością, wyjątkową szczegółowością w cieniach i żywymi, precyzyjnie oddanymi kolorami.

Z kolei w seriach C72 i C72+ została zastosowana technologia 4K HDR Pro, która w połączeniu z technologią Quantum Dot zapewnia doskonałej jakości obraz o szerokiej rozpiętości tonalnej, dokładne odwzorowanie kolorów i najdrobniejsze szczegóły. Od teraz użytkownicy mogą oglądać w domowym zaciszu filmy pełne niesamowitych szczegółów, które wyglądają tak jak zamierzali ich twórcy. Obraz, który widzą na ekranie, jest tak szczegółowy, jak ten widziany w prawdziwym świecie.

Użytkownicy serii C82 i C72+ mogą cieszyć się niezwykle realistyczną płynnością i ostrością podczas oglądania szybkich, dynamicznych scen, jakich pełne są filmy akcji i wydarzenia sportowe. Jest to możliwe dzięki wyświetlaczowi pracującemu ze 100-hertzowym, natywnym odświeżaniem.

Seria C72 jest również wyposażona w technologię Motion Clarity, która zapewnia płynny obraz i lepsze oddanie ruchu.

Wszystkie nowe modele z serii C obsługują różne standardy HDR, dzięki czemu użytkownicy mogą w pełni wykorzystać możliwości swojego telewizora 4K HDR.

Bez względu na to czy oglądają treści Dolby Vision na Netflix czy HDR10+ na Amazon Prime Video, ten telewizor TCL zawsze wybierze najlepszy format. Co więcej technologia 4K HDR Dolby Vision IQ, która jest dostępna w modelach C72+ i C82, optymalizuje parametry obrazu, dostosowując go do warunków oświetlenia w pomieszczeniu.

Najlepsze wrażenia z gry – graj jak profesjonalista

Dla graczy czas reakcji telewizora jest tak samo ważny jak jakość obrazu. Dlatego telewizory z serii C72 mogą pochwalić się funkcjami Game Master: HDMI 2.1 i ALLM. Dzięki nim użytkownicy cieszą się automatycznie dobieranymi najniższymi opóźnieniami i najlepszymi ustawieniami obrazu do gier. Co więcej, zarówno seria C82, jak i seria C72+ obsługują funkcje Game Master Pro, które dodatkowo obsługują nowy standard HDMI 2.1 48 Gbps, umożliwiający wyświetlanie obrazu 4K o wyższych częstotliwościach odświeżania (do 120 klatek na sekundę). Z kolei VRR eliminuje drgania i rozrywanie klatek, zapewniając płynność rozrywki.

Urzekający dźwięk przestrzenny

Seria TCL C72 i C72+ jest wspierana przez systemem audio firmy ONKYO z Dolby Atmos. Zastosowane w nich głośniki zostały specjalnie zaprojektowane pod kątem czystości i precyzji muzyki oraz dialogów, zapewniając bardziej realistycznie otaczający dźwięk przestrzenny Dolby Atmos w każdym domu. Seria C82 wyposażono w system 2.1 Onkyo, który oprócz przednich głośników wspierany jest przez dedykowany głośnik basowy umieszczony z tyłu telewizora. To połączenie zapewnia wciągający dźwięk w filmach, muzyce i grach wideo.

Wysokiej klasy system dźwiękowy ONKYO i Dolby Atmos podnoszą wrażenia płynące z użytkowania telewizorów TCL serii C, dzięki kinowej jakości dźwięku, przenoszącemu filmowe wrażenia w kolejny wymiar.

Zaawansowane funkcje Smart TV

Seria TCL C 2021 trafia do użytkowników z wbudowanym systemem Android TV 11 oraz Google Assistant. Znalezienie najnowszych kasowych hitów, sprawdzenie wyniku ważnego meczu lub przyciemnienie światła – to wszystko można zrobić bez utraty nawet momentu wyświetlanego na ekranie filmu czy programu.

Dzięki zaawansowanemu sterowaniu głosowemu Hands-Free połączonemu z Google Assistant, TCL Android TV sprawia, że życie staje się inteligentne i proste. Telewizory współpracują również z Alexą. Użytkownicy mogą poprosić Alexę o odtworzenie muzyki, przeczytanie wiadomości, sprawdzanie pogody, regulację głośności telewizora, zmianę kanału telewizyjnego, sterowanie inteligentnym domem i nie tylko.

Na telewizorach TCL działa również perfekcyjnie Google Duo, które z poziomu TV pozwala wykonywać bezpłatne, intuicyjne i wysokiej jakości połączenia wideo.

Seria C82 posiada wbudowaną kamerę szerokokątną 1080p, która poszerza możliwości telewizora. Umożliwia korzystanie z komunikatorów na dużym ekranie, dzięki czemu można pozostawać w kontakcie i dzielić się wrażeniami z najbliższymi.

Elegancki i harmonijny design

Wszystkie nowe modele z serii C mają bezramkową obudowę. Ta ultracienka konstrukcja wykonana z metalu sprawia, że telewizory są nie tylko dobrym przykładem wzornictwa przemysłowego, ale też trwałym przedmiotem, który doskonale wkomponuje się w każde wnętrze. Zarówno seria C82, jak i seria C72+ są wyposażone w elegancką metalową podstawkę, dzięki czemu ten duży telewizor można łatwo ustawić w domu na dowolnej powierzchni. Również seria TCL C72 została wyposażona w regulowaną dwupozycyjną podstawę, która umożliwia umieszczenie telewizora w dwóch rozstawach, na każdym meblu w domu.

Seria C82 dostępna jest z ekranami o przekątnej 55” i 65”.

Cena RRP za model 55C82 to 5999 zł, a za model 65C82 to 7999 zł.

Seria C72 dostępna jest z ekranami o przekątnej 43”, 50”, 55”, 65” i 75”.

Ceny RRP za poszczególne modele:

PRZEKĄTNA - MODEL - CENA RRP
43 - 43C725 - 2 199 zł
50 - 50C725 - 2 899 zł
55 - 55C725 - 3 399 zł
65 - 65C725 - 4 499 zł
75 - 75C725 - 5 999 zł

Seria C72+ dostępna jest z ekranami o przekątnej 55”, 65” i 75”.

Ceny RRP za poszczególne modele:

PRZEKĄTNA - MODEL - CENA RRP
55 - 55C728 - 3 899 zł
65 - 65C728 - 4 999 zł
75 - 75C728 - 6 999 zł

Poznaj nowy soundbar TCL TS8132

TCL, który odniósł wielki sukces dzięki soundbarom oferującym bardzo realistyczny dźwięk Dolby Atmos w formatach dostosowanych do wymagań wielu konsumentów, wprowadza na rynek nowość: TS8132. 3.1.2 kanałowy soundbar z Dolby Atmos z bezprzewodowym subwooferem, charakteryzujący się znakomitą wydajnością, oferuje niesamowity dźwięk z ulubionych serwisów streamingowych, telewizji i gier.

Dostarcza on doskonałych wrażeń dźwiękowych z Dolby Atmos, które kreowane są przez zestaw głośników, budujących bogatą scenę muzyczną. W soundbarze zadziwia nie tylko wydajność, ale także zaskakująco elegancka konstrukcja i mocny, choć kompaktowy, subwoofer.
 
Soundbar TCL TS8132

Oprócz dostarczania wspaniałych, wciągających wrażeń muzycznych podczas oglądania filmów i telewizji, soundbar doceniany jest jako centrum audio, znajdujące się w salonie. TS8132 ma wbudowanego Chromecasta, współpracuje również z popularnymi asystentami głosowymi, takimi jak Asystent Google, Apple AirPlay i Amazon Alexa, łącząc się ze wszystkimi popularnymi ekosystemami audio. Obsługuje również HDMI z eARC, przez który podłączony zostaje do telewizora obsługującego wszystkie formaty audio, a także jest zgodny z Dolby Vision 4K pass-thru.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizory i ekrany


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...