reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Turkusowa gorączka” w Polsat Viasat Explore

dodano: 2021-04-14 09:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore „Turkusowa gorączka” Na północ od Las Vegas czeka na wydobycie prawdziwa fortuna. Bezlitosna pustynia na terenie amerykańskiej Wielkiej Kotliny nie wydaje się idealnym miejscem do zdobycia bogactwa, ale pod tą jałową ziemią kryje się skarb wart miliony - wyzwanie polega na tym, by wiedzieć, jak go znaleźć. Rodzina Ottesonów od ponad 60 lat i trzech pokoleń wydobywa najbardziej poszukiwane turkusy na świecie. Premiera amerykańskiej siedmioodcinkowej serii „Turkusowa gorączka“ („Turquoise Fever“) odbędzie się we wtorek, 20 kwietnia br. o godz. 22:00 w kanale Polsat Viasat Explore.

Polsat Viasat Explore „Turkusowa gorączka”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W swojej bazie operacyjnej w Tonopah, w stanie Nevada, Ottesonowie bez względu na porę roku, temperaturę czy porę dnia, detonują materiały wybuchowe na zdradliwych zboczach, by wydobyć z pustynnych piasków błękitny kamień.

Seria ukazuje członków klanu zmagających się z ogromnymi wyzwaniami, z presją utrzymania biznesu i sprostania wymaganiom międzynarodowych nabywców. Każdy dzień jest szaloną przygodą, a granica między porażką a sukcesem zawsze jest bardzo cienka.

Jak zapowiada nadawca, w serii tej widzowie mogą spodziewać się eksplozji, emocji, dużej dozy niebezpieczeństwa, łez, skomplikowanych transakcji biznesowych, ale też radości i wielkiej miłości między członkami zżytej ze sobą rodziny, która ryzykuje życie, aby odnaleźć bogate złoża cennego, niebieskiego skarbu - turkusu. 

Premiera serii „Turkusowa gorączka” odbędzie się we wtorek, 20 kwietnia br. o godzinie 22:00 w kanale Polsat Viasat Explore (więcej tutaj).
 
Emily Otteson w programie „Turkusowa gorączka”, foto: Viasat World
Emily Otteson w programie „Turkusowa gorączka”, foto: Viasat World


„Turkusowa gorączka” - emisja we wtorki (od 20 kwietnia 2021 roku) o godz. 22:00 w kanale Polsat Viasat Explore.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...