reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Mush-Mush i Grzybaszki” w kanale Boomerang

dodano: 2021-04-16 04:25 | aktualizacja: 2021-04-18 23:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Boomerang „Mush-Mush i Grzybaszki” Drzewa i zarośla kryją wiele tajemnic, a pod krzewami żyje prawdziwe miasto: Grzybton. Jego mieszkańcy to kolorowe Grzybaszki - każdy z nich ma niepowtarzalny charakter i niezwykły dar. Francusko-belgijski serial animowany „Mush-Mush i Grzybaszki” („Mush-Mush & the Mushables”) zadebiutuje na antenie kanału Boomerang w poniedziałek, 19 kwietnia br. o godz. 17:00.

Boomerang „Mush-Mush i Grzybaszki”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od rysunku do miasteczka Grzybton

Świat „Mush-Mush i Grzybaszki” powstał dzięki Elfriede de Rooster, która stworzyła rysunek uroczej postaci grzybka i wydrukowała ją w technice 3D. Pomysł belgijskiej artystki ożywiły firmy La Cabane Productions i Thuristar - odpowiadają one za niezwykle barwną produkcję. Premiera odbędzie się w połowie kwietnia br. na antenie polskiego kanału dla dzieci Boomerang.

Główny bohater Mush-Mush pokaże najmłodszym widzom wszystkie zakamarki plastycznej krainy Grzybton. W jego paczce znajduje się roztropna i potrafiąca świecić Lilit, a także Chep, który chowa w rękawie niezwykłe ciekawostki. Również Mush-Mush posiada wspaniałą umiejętność: swoją stopą wyczuwa zmiany w naturze. Dzięki temu może ruszyć krainie na ratunek, zanim wydarzy się nieszczęście. Pomaga im także dojrzały Grzybniak - zna bogatą historię okolicy i posiada specjalny kij mądrości. W dodatku wszyscy muszą pamiętać o Grzdącach, najmłodszych mieszkańcach leśnej krainy, które mają tendencję do wpadają w tarapaty.

Sushi-Mushi gubi swoją łyżkę. Co jeszcze zobaczymy w telewizji?

W premierowych odcinkach Grzybaszki próbują ocalić rozpadające się Drzewko Frajdy. Z tego powodu postanawiają odnaleźć Promieniaka: jest on ostatnią osobą, która może im pomóc. Innego dnia mały Chep chce bawić się z Lilit i Mush-Mushem, ale oni są zainteresowani tylko zjeżdżaniem z wielkich liści. Wtedy bohater poznaje ryjkowca, który nie umie latać, więc uczy go tej umiejętności. Z kolei najważniejszy kucharz w całym lesie, Sushi-Mushi, gubi swoją ulubioną łyżkę. Grzybaszki zakładają, że to koniec pysznych posiłków w miasteczku i zastępują szefa leśnej kuchni. Okazuje się jednak, że gotowanie wcale nie jest takie proste.

Premiera serialu „Mush-Mush i Grzybaszki” odbędzie się w poniedziałek, 19 kwietnia br. o godz. 17:00 na antenie Boomeranga. Emisja odbywać się będzie codziennie o godzinie 17:00 na antenie Boomeranga (więcej tutaj).

„Mush-Mush i Grzybaszki” - emisja codziennie (od 19 kwietnia 2021 roku) o godz. 17:00 w kanale Boomerang.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...