reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-18 - 2021-10-19

Sport w polskiej TV 17.04.2021

dodano: 2021-04-16 16:10
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z 1/2 finału The Emirates FA Cup: Chelsea FC – Manchester City. Transmisje live z Pucharu Billie Jean King tylko w Polsacie Sport News.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Lech Poznań
Komentarz: Rafał Skrzyński, Remigiusz Jezierski
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Piast Gliwice
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Żewłakow

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Lech Poznań
Komentarz: Rafał Skrzyński, Remigiusz Jezierski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Warta Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United – West Ham United
Komentarz: Adrian Olek, Rafał Nahorny

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen – 1. FC Köln
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk

21:15 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton Wanderers FC - Sheffield United FC,
Komentarz: Paweł  Glamowski, Michał Gutka

22:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Los Angeles Lakers – Utah Jazz
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Hubert Radke
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Piast Gliwice
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Żewłakow

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Lech Poznań
Komentarz: Rafał Skrzyński, Remigiusz Jezierski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Warta Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Family

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia – FC Lorient
Komentarz: Krzysztof Bandych, Marek Jóźwiak

 
Eleven Sports 1

11:00 Formuła 1: Grand Prix Emilii-Romanii:
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

14:00 Formuła 1: Grand Prix Emilii-Romanii:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

18:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Chelsea FC – Manchester City
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Cagliari Calcio – Parma Calcio 1913
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC St. Pauli – Würzburger Kickers
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Urban

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg – Bayern Monachium
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Sassuolo Calcio – ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski

21:30 Piłka nożna: NOS Liga:
Rio Ave FC – SC Braga
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Sebastian Chabiniak
 

Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
UC Sampdoria – Hellas Verona
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia – FC Lorient
Komentarz: Dominik Guziak, Kuba Ostrowski

19:00 Piłka nożna: NOS Liga:
CD Nacional Funchal – FC Porto
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC St. Pauli – Würzburger Kickers
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Urban

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Sassuolo Calcio – ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Cagliari Calcio – Parma Calcio 1913
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

08:15 Łyżwiarstwo figurowe: World Team Trophy:
Program dowolny par sportowych

09:40 Łyżwiarstwo figurowe: World Team Trophy:
Program dowolny solistek

12:00 Kolarstwo szosowe: Tour of Turkey:
Etap 7
Komentarz: Adam Probosz, Igor Błachut

14:00 Kolarstwo szosowe: Volta a la Comunitat Valenciana:
Etap 4
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

15:30 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 1

18:30 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 1

19:45 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 1

23:00 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 1
 
Eurosport 2

11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 1

12:30 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 1

14:00 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 1
 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, Atzenbrugg:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

21:00 Golf: PGA Tour, Hilton Head:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: 
Clearex Chorzów – Red Dragons Pniewy
Komentarz: Michał Kornacki, Wojciech Jagoda

16:00 Koszykówka mężczyzn: MagentaSport BBL Pokal: 
ratiopharm ulm – Bayern Monachium
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Wojciech Michałowicz

19:30 Koszykówka mężczyzn: MagentaSport BBL Pokal: 
BG Gottingen – Alba Berlin
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Hubert Radke
 
Polsat Sport

08:15 Łyżwiarstwo figurowe: World Team Trophy:
Program dowolny par sportowych

10:00 Łyżwiarstwo figurowe: World Team Trophy:
Program dowolny solistek

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Górnik Łęczna – Puszcza Niepołomice

14:45 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
E.Leclerc Moya Radomka Radom – Commercecon ŁKS Łódź

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Developres SkyRes Rzeszów – Grupa Azoty Chemik Police
Komentarz: Adrian Brzozowski, Joanna Kaczor-Bednarska

01:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Robert Whittaker – Kelvin Gastelum
 
Polsat Sport Extra

13:30 Tenis: ATP World Tour, Monte Carlo:
1/2 finału

15:30 Tenis: ATP World Tour, Monte Carlo:
1/2 finału

18:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski – Legia Warszawa

20:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
WKS Śląsk Wrocław – Enea Zastal BC Zielona Góra

02:35 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: 
Chicago Fire FC – New England Revolution
 
Polsat Sport News

12:07 Tenis: Puchar Billie Jean King: 
Polska – Brazylia
Komentarz: Dawid Olejniczak

13:05 Tenis: Puchar Billie Jean King: 
Polska – Brazylia
Komentarz: Dawid Olejniczak

14:05 Tenis: Puchar Billie Jean King: 
Polska – Brazylia
Komentarz: Dawid Olejniczak

15:05 Tenis: Puchar Billie Jean King: 
Polska​​​​​​​ – Brazylia
Komentarz: Dawid Olejniczak

16:00 Tenis: Puchar Billie Jean King: 
Polska​​​​​​​ – Brazylia
Komentarz: Dawid Olejniczak
 
Sportklub

08:05 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Launceston:
Wyścig 1
Komentarz: Marcin Grzywacz

12:10 Wyścigi samochodowe: Michelin Le Mans Cup, Montmeló:
Kwalifikacje
Komentarz: Michał Olszak

13:40 Wyścigi samochodowe: Michelin Le Mans Cup, Montmeló:
Kwalifikacje
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Olszak

16:30 Wyścigi samochodowe: Michelin Le Mans Cup, Montmeló:
Wyścig
Komentarz: Michał Olszak
 
TVP 1

21:30 Piłka nożna: finał Copa del Rey:
Athletic Bilbao – FC Barcelona
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński
 
TVP 3 Opole

18;00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga:
Sandra SPA Pogoń Szczecin – Gwardia Opole 
Komentarz: Jakub Biel, Artur Siódmiak
 
TVP Sport

12:15 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
Czarni Sosnowiec – Medyk Konin
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska 

14:30 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Orlen Wisła Płock – Energa MKS Kalisz
Komentarz: Piotr Dębowski, Michał Matysik

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Lech Poznań
Komentarz: Maciej Iwański, Bartosz Jurkowski


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

LNB Octo Fuba DEK 817 LTE

Markowy konwerter 8-wyjściowy Fuba to najwyższej jakości urządzenia tego typu...

265 zł Więcej...

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...