reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

W śmiertelnym niebezpieczeństwie, czyli maj w AXN

dodano: 2021-04-17 10:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: AXN/Sony Corporation

AXN David Boreanaz i jego drużyna wyruszą w zaśnieżone rejony Afganistanu w poszukiwaniu przywódcy terrorystów; grupa naukowców uda się na misję badawczą, która skończy się dla nich walką o własne życie. W maju br. kanał AXN pokaże premierowo serial „SEAL Team” (sezon 4.) i film „Anakondy: Polowanie na Krwawą Orchideę”.

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Maj 2021 roku w ofercie kanału AXN:

„SEAL Team” pokazuje losy członków najbardziej elitarnego oddziału sił specjalnych amerykańskiej marynarki wojennej. Członkowie grupy SEAL biorą udział w misjach w różnych zakątkach świata. Życie pod wojskowym rygorem i wyjazdy na śmiertelnie niebezpieczne akcje mają ogromny wpływ na ich psychikę i życie prywatne. Dowódcą tytułowego oddziału jest Jason Hayes (w tej roli David Boreanaz, znany z seriali „Kości” i „Buffy: Postrach wampirów”). W skład jego drużyny wchodzą: Ray Perry, prawa ręka Jasona; zdolny i lojalny Sonny Quinn; młody żołnierz, Clay Spenser; analityczka CIA (Central Intelligence Agency), Mandy Ellis oraz Lisa Davis, odpowiedzialna za zaopatrzenie drużyny w potrzebny sprzęt przed każdą misją. W czwartym sezonie Jason i jego drużyna wyruszą na poszukiwanie przywódcy terrorystów w zaśnieżonych górach Afganistanu. Premiera czwartego sezonu serialu „SEAL Team” odbędzie się w środę, 12 maja br. o godzinie 19:00. Kolejne odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku po godzinie 19.00 w AXN (więcej tutaj).

„Anakondy: polowanie na Krwawą Orchideę” to sequel thrillera „Anakonda” z 1997 roku (więcej tutaj i tutaj). Ekspedycja naukowa wyrusza na wyspę Borneo w poszukiwaniu kwiatu Czarnej Orchidei. Roślina ma właściwości przedłużające ludzkie życie, a koncerny farmaceutyczne zrobią wszystko, żeby mieć do niej dostęp. Naukowcy nie wiedzą jednak, że w trakcie wyprawy wpadną w śmiertelną pułapkę i będą musieli stoczyć walkę z wężami zabójcami. Premiera filmu „Anakondy: polowanie na Krwawą Orchideę” odbędzie się w sobotę, 22 maja br. o godzinie 21:55 w AXN.
 
Morris Chestnut, Katherine Dee Strickland „KaDee Strickland” i Matthew Marsden w filmie „Anakondy: polowanie na Krwawą Orchideę”, foto: Sony Corporation
Morris Chestnut, Katherine Dee Strickland „KaDee Strickland” i Matthew Marsden w filmie „Anakondy: polowanie na Krwawą Orchideę”, foto: Sony Corporation


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

179 zł Więcej...

Odbiornik Fuba ODE8610 Stealth DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8610 Stealth to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej...

129 zł Więcej...