reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Salto w naziemnej telewizji we Francji

dodano: 2021-04-16 17:58
autor: RO | źródło: telesatellite.com

TNT naziemna telewizja cyfrowa Francja Salto, usługa wideo na żądanie tworzona przez francuskich nadawców France Télévisions, M6 i TF1, skorzysta z 6-miesięcznego eksperymentu w naziemnej telewizji cyfrowej TNT we Francji.

https://conciergeriedugeek.fr/salto-streaming-chaines-francaises/
Salto


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Salto zapowiada, że usługa będzie dostępna już w najbliższych dniach na pozycji nr 51 w TNT dla wszystkich telewizorów podłączonych do Internetu. Wersja HbbTV ma pozwolić zespołom technicznym Salto przeprowadzić eksperymenty w ramach naziemnej telewizji cyfrowej i zaoferować dodatkowy tryb dostępu bez potrzeby instalowania aplikacji.

Aby móc korzystać, najpierw trzeba będzie dokonać subskrypcji za pomocą smartfona, tabletu lub komputera. Salto będzie dostępne na portalu ofertowym HbbTV w TNT na pozycji nr 50.

Salto jest oferowane na telewizorach Samsung, Android TV (Sony, TCL, Thomson, Philips, Sharp...), Apple TV czy odtwarzaczach multimedialnych typu Chromecast na systemie Android.
 

Źródło: telesatellite.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

950 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...
reklama