reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Auta i demolka w maju w Polsat Viasat Explore

dodano: 2021-04-16 02:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore W maju br. kanał Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Demolka na antypodach” (sezon 2.) i „Klasyczne - elektryczne”, w ramach pasma „Soboty drugiej szansy” takie produkcje jak „Gruchoty za gotówkę”, „Demolka na antypodach”, „Ścieki za 5 miliardów”, „Turkusowa gorączka” i „Lodowi wikingowie”, a w ramach pasma „Podwójna dawka emocji” takie programy jak „Gwiazdy wędkarstwa”, „Największe budowle”, „Gruchoty za gotówkę” i „Australijscy poszukiwacze złota”.

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Maj 2021 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Soboty drugiej szansy”:
emisja: w soboty o 16:40
W soboty w maju br. kanał Polsat Viasat Explore zaprasza do oglądania takich programów jak „Gruchoty za gotówkę” (więcej tutaj), „Demolka na antypodach”, „Ścieki za 5 miliardów” (więcej tutaj), „Turkusowa gorączka” (więcej tutaj) i „Lodowi wikingowie” (więcej tutaj). - Doskonale rozumiemy, że nie każdy ma możliwość oglądania ich w chwili premiery, więc jeśli ktoś przegapił okazję - oto druga szansa - zachęca nadawca.

„Podwójna dawka emocji”:
emisja: od poniedziałku do piątku (od 3 maja br.) o 20:00
Codziennie w dni powszednie od poniedziałku, 3 maja br. kanał Polsat Viasat Explore zaprosi widzów na podwójną dawkę seriali. W poniedziałki widzowie będą wędkować z gwiazdami wędkarstwa („Gwiazdy wędkarstwa” - więcej tutaj), w środy dla uzależnionych od inżynierii stacja będzie miała podwójną dawkę „Największych budowli” (więcej tutaj), w piątki - „Gruchotów za gotówkę”, a w każdy wtorek i czwartek fani Australii będą mogli wybrać się z kanałem Polsat Viasat Explore na antypody, aby poszukać złota („Australijscy poszukiwacze złota” - więcej tutaj).

„Demolka na antypodach” 2 („Demolition Down Under” 2)
emisja: od środy, 5 maja br. o 22:00

Od wysokich apartamentowców po zatopione nabrzeża, dziwaczne konstrukcje i ogromne magazyny - w drugiej serii programu widzowie ponownie zaglądną do niesamowitego i pełnego akcji świata wyburzeń i rozbiórek. Zobaczą fachowców używających maszyn, narzędzi i technik, jakich nigdy wcześniej nie widzieli. W pracy tych profesjonalistów zburzenie 1000-tonowego budynku może zostać zablokowane przez kilka kilogramów cegieł, a milimetrowy błąd przy rozbiórce małego domu na przedmieściach może grozić zniszczeniami o wartości setek tysięcy dolarów (więcej tutaj)

„Klasyczne - elektryczne” („Vintage Voltage”)
emisja: od piątku, 14 maja br. o 22:00

Obawy związane ze zmianami klimatycznymi i emisją spalin inspirują do różnych działań. Zespół pomysłowych mechaników wykorzystuje najnowsze technologie i osiągnięcia inżynieryjne, aby restaurować klasyczne pojazdy, przebudowywać je i przekształcać w samochody elektryczne. Każdy odcinek tej serii, wyprodukowanej przez twórców programu „Fani czterech kółek”, skupia się na przebudowie jednego klasycznego pojazdu, takiego jak Porsche 911 czy Volkswagen Camper. Każdy z nich ma wyjątkową historię, z każdym wiążą się inne wyzwania projektowe i inżynieryjne. - Szybkie tempo, duża dawka wiedzy i rozrywki: „Klasyczne - elektryczne” to współczesne spojrzenie na kwestię renowacji i przebudowy samochodów - zapowiada nadawca.
 
Myron Hartwin i Lauren Hartwin w programie „Demolka na antypodach”, foto: Viasat World
Myron Hartwin i Lauren Hartwin w programie „Demolka na antypodach”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Fuba ODE8600 DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8600 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

125 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...