reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP2: Kto wygrał w finale „The Voice Kids” 4?

dodano: 2021-04-19 07:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice Kids” W sobotę, 17 kwietnia br. w kanale TVP2 wyemitowany został premierowo 14. odcinek 4. sezonu programu „The Voice Kids”, którego producentem jest Rochstar. Był to finał tego widowiska. W jury zasiadali Joanna Klepko „Cleo”, Dawid Kwiatkowski, Tomasz Lach „Tomson” i Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, komentatorami byli Antoni Scardina i Oliwier Szot, a prowadzącymi Ida Nowakowska-Herndon i Tomasz Kammel. O tytuł „Najlepszego głosu” walczyli Sara Egwu-James, Tatiana Kopala i Aleksander Klembalski. Program ten będą mogli zobaczyć widzowie kanałów TVP HD i TVP Rozrywka, a wcześniejsze odcinki pokazuje TVP Polonia.

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice Kids”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po niespełna dwóch miesiącach muzycznych zmagań czwarta edycja programu „The Voice Kids” dobiegła końca. Decyzją widzów tytuł „Najlepszego dziecięcego głosu w Polsce” i nagrodę główną otrzymała 12-letnia Sara Egwu-James z drużyny Tomsona i Barona z zespołu Afromental. Wygrana w wysokości 50 000 zł pozwoli laureatce rozwijać talent. Trenerzy Sary Egwu-James wierzą, że wygrana w programie to dla niej przepustka do światowej kariery.

- Sara to skarb i cieszę się, że może teraz to pokazać szerszej publiczności. Mimo młodego wieku dojrzałość muzyczna pozwala jej sięgać po emocje, jakich rzadko doświadcza się w show z udziałem dzieci. Wychowana z muzyką w sercu może teraz śmiało podbijać świat

- powiedział Tomson tuż po ogłoszeniu wyników.


Słów zachwytu Sarze Egwu-James nie szczędził także drugi trener, Aleksander Milwiw-Baron.

- Sara jest dowodem na to, że „The Voice Kids” wychowuje muzycznie kolejne pokolenia Polaków. Taka świadomość muzyczna i warsztat, jakie prezentuje 12-letnia Sara jest zjawiskiem samym w sobie. Gdy śpiewa, czas się zatrzymuje, a ja za każdym razem mam dreszcze. Brawo Sara!

- wyznał Baron.


Warto dodać, że to pierwsze zwycięstwo podopiecznej z drużyny Tomsona i Barona, którzy od samego początku mówią, że Sara Egwu-James ma talent na skalę światową.

Kim jest zwyciężczyni czwartej serii programu „The Voice Kids”? Sara Egwu-James ma 12 lat. Już podczas „Przesłuchań w ciemno” Cleo porównała ją do młodej Whitney Houston. Niepowtarzalny głos oraz umiejętność interpretacji utworów zachwyciły trenerów programu oraz widzów przed telewizorami oraz w internecie. Dotychczas jej występy z dwójkowego talent show wyświetlono ponad dwa miliony razy (dane za TVP). Wszystkie występy Sary Egwu-James z „The Voice Kids” są także szeroko komentowane przez vlogerów z m.in.: z Polski, Rosji, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych Ameryki. Na co dzień zwyciężczyni muzycznego programu TVP2 jest uczennicą Szkoły Podstawowej w Ośnie oraz w Państwowej Szkole Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach. Interesuje się także gotowaniem oraz architekturą wnętrz.

W finale czwartej serii programu „The Voice Kids” gościnnie wystąpili: z piosenką „The Ride” Rafał Brzozowski, reprezentant Polski w „Konkursie Piosenki Eurowizji 2021” (więcej tutaj), Sylwia Grzeszczak oraz Mateusz Golicki.

„The Voice Kids” to muzyczny talent-show. Gospodarzami programu byli Tomasz Kammel i Ida Nowakowska-Herndon. W rolach komentatorów towarzyszyli im Antoni Scardina i Oliwier Szot. W czwartej edycji „The Voice Kids” w fotelach trenerskich zasiedli Joanna Klepko „Cleo”, Dawid Kwiatkowski, Tomasz Lach „Tomson” i Aleksander Milwiw-Baron „Baron” (więcej tutaj).
 
Sara Egwu-James w programie „The Voice Kids”, foto: TVP
Sara Egwu-James w programie „The Voice Kids”, foto: TVP
Tomasz Kammel, Marcin Maciejczak, Jacek Kurski i Antoni Scardina w programie „The Voice Kids”, foto: TVP
Tomasz Kammel, Marcin Maciejczak, Jacek Kurski i Antoni Scardina w programie „The Voice Kids”, foto: TVP
Joanna Klepko „Cleo” w programie „The Voice Kids”, foto: Jan Bogacz/TVP
Joanna Klepko „Cleo” w programie „The Voice Kids”, foto: Jan Bogacz/TVP


„The Voice Kids” - sezon 4., emisja w kanałach TVP HD i TVP Rozrywka. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie stacji TVP Polonia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...