Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczuPremier League:Aston Villa – Manchester City. Transmisja live z WTA World Tour Stuttgart tylko w CANAL+ Family.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
19:00 Piłka nożna: Premier League: Tottenham Hotspur – Southampton FC
Komentarz: Przemysław Rudzki, Przemysław Pełka
04:00 (śr/cz) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Portland Trail Blazers – Denver Nuggets
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz CANAL+ Sport 2
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Stal Mielec
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Cracovia – Wisła Płock
Komentarz: Filip Surma, Michał Żewłakow CANAL+ Sport 3
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Kraków
Komentarz: Adrian Olek, Maciej Murawski
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice – Legia Warszawa
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Sport 4
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Stal Mielec
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Cracovia – Wisła Płock
Komentarz: Filip Surma, Michał Żewłakow CANAL+ Now
20:30 Piłka nożna: Bundesliga: VfB Stuttgart 1893 – VfL Wolfsburg
Komentarz: Michał Kornacki, Maciej Murawski CANAL+ Family
17:00 Tenis: WTA World Tour, Stuttgart: 2. runda
Komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans- Ignacik
19:00 Tenis: WTA World Tour, Stuttgart: 2. runda
Komentarz: Michał Lewandowski, Dawid Celt
21:00 Tenis: WTA World Tour, Stuttgart: 2. runda
Komentarz: Bartosz Ignacik, Dawid Celt Eleven Sports 1
20:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Betis – Athletic Bilbao
22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Cádiz CF – Real Madryt
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Marcin Gazda Eleven Sports 2
18:30 Piłka nożna: Serie A TIM: AC Milan – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Juventus FC – Parma Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica Eleven Sports 3
18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 1. FC Heidenheim – VfL Bochum
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
20:30 Piłka nożna: Bundesliga: Borussia Dortmund – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak Eleven Sports 4
18:30 Piłka nożna: Serie A TIM: AC Milan – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Spezia Calcio – Inter Mediolan
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski Eurosport 1
11:05 Kolarstwo szosowe kobiet: Walońska Strzała Wyścig
12:30 Kolarstwo szosowe: Tour of the Alps: Etap 3
14:15 Kolarstwo szosowe: Walońska Strzała Wyścig
17:00 Snooker: Mistrzostwa Świata: Dzień 5
18:30 Snooker: Mistrzostwa Świata: Dzień 5
19:45 Snooker: Mistrzostwa Świata: Dzień 5
23:00 Snooker: Mistrzostwa Świata: Dzień 5 Eurosport 2
11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata: Dzień 5
12:30 Snooker: Mistrzostwa Świata: Dzień 5
14:00 Snooker: Mistrzostwa Świata: Dzień 5
15:25 Snooker: Mistrzostwa Świata: Dzień 5 Fightklub
02:30 (śr/cz) Sporty walki: ONE Championship - ONE on TNT III: John Lineker – Troy Worthen
nSport+
19:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Levante UD – Sevilla FC
Komentarz: Michał Mitrut, Leszek Orłowski
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Deportivo Alavés – Villarreal CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała Polsat Sport Premium 1
18:45 Piłka nożna: Coupe de France: Paris Saint Germain – Angers SCO
21:15 Piłka nożna: Coupe de France: Olympique Lyon – AS Monaco Polsat Sport Premium 2
19:30 Piłka nożna: Fortuna Liga: SK Slavia Praga – FC Fastav Żlin
20:30 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: Sir Safety Conad Perugia – Cucine Lube Civitanova Polsat Sport Extra
11:00 Tenis: ATP World Tour, Barcelona: 2. runda
13:00 Tenis: ATP World Tour, Barcelona: 2. runda
15:00 Tenis: ATP World Tour, Barcelona: 2. runda
17:00 Tenis: ATP World Tour, Barcelona: 2. runda
21:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: FC Barcelona – Zenit Sankt Petersburg Polsat Sport News
17:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: FK Pardubice – AC Sparta Praga
21:00 Tenis: ATP World Tour, Barcelona: 2. runda Sportklub
16:00 Koszykówka mężczyzn: Basketball Super League: Darussafaka Tekfen - Petkim Spor
Komentarz: Jacek Łączyński
20:00 Dart: Premier League Darts, Milton Keynes: 8. kolejka
Komentarz: Kacper Merk TVP Sport
16:45 Hokej na lodzie: Puchar Trójmorza: Polska– Łotwa
Komentarz: Patryk Rokicki, Wojciech Tkacz
02:30 (śr/cz) Sporty walki: ONE Championship - ONE on TNT III: John Lineker – Troy Worthen
Komentarz: Patryk Prokulski, Maciej Turski
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.