reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-26 - 2021-10-27

Sport w polskiej TV 23.04.2021

dodano: 2021-04-22 11:08
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lech Poznań. Transmisje live z WTA World Tour Stuttgart tylko w CANAL+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lech Poznań
Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Żewłakow

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lech Poznań
Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan

01:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Brooklyn Nets – Boston Celtics
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Waldemar Kijanowski
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Tenis: WTA World Tour, Stuttgart:
1/4 finału
Komentarz: Bartosz Ignacik, Joanna Sakowicz - Kostecka

17:00 Tenis: WTA World Tour, Stuttgart:
1/4 finału
Komentarz: Bartosz Ignacik, Joanna Sakowicz - Kostecka

18:30 Tenis: WTA World Tour, Stuttgart:
1/4 finału
Komentarz: Marek Furjan, Dawid Celt

20:30 Tenis: WTA World Tour, Stuttgart:
1/4 finału
Komentarz: Michał Lewandowski, Tomasz Wiktorowski
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Żewłakow

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lech Poznań
Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan
 
CANAL+ Family

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – Everton FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
 
Eleven Sports 1

17:30 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Motor Lublin – Eltrox Włókniarz Częstochowa
Komentarz: Michał Korościel, Marcin Kuźbicki
 
20:15 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Zooleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz – Betard Sparta Wrocław
Komentarz: Piotr Olkowicz, Maciej Markowski
 

Eleven Sports 2

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Eintracht Brunszwik TSV – FC Erzgebirge Aue
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Stade de Reims – Olympique Marsylia
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mateusz Majak
 

Eleven Sports 3

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Augsburg – 1. FC Köln
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Urban
 
Eleven Sports 4

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Eintracht Brunszwik TSV – FC Erzgebirge Aue
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Augsburg – 1. FC Köln
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Urban
 

Eurosport 1

11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 7

14:00 Kolarstwo szosowe: Tour of the Alps:
Etap 5

15:25 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 7

18:30 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 7

19:45 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 7

23:00 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 7
 
Eurosport 2

14:00 Kolarstwo: Tour of the Alps:
Etap 5
Komentarz: Adam Probosz, Igor Błachut

17:00 Pływanie: Helsinki Swim Meet 2021:
Dzień 2
 
Golf Channel

21:30 Golf: PGA Tour, Nowy Orlean:
2. runda
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Żewłakow

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade de Reims – Olympique Marsylia
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Marek Jóźwiak
 
Polsat Sport

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Widzew Łódź – Górnik Łęczna

20:00 Boks: Rocky Boxing Night 8: 
Youri Kalenga – Michal Plesnik
 
Polsat Sport Extra

12:30 Tenis: ATP World Tour, Barcelona:
1/4 finału

14:30 Tenis: ATP World Tour, Barcelona:
1/4 finału

16:30 Tenis: ATP World Tour, Barcelona:
1/4 finału

18:30 Tenis: ATP World Tour, Barcelona:
1/4 finału

20:00 Tenis: ATP World Tour, Barcelona:
1/4 finału
 
Polsat Sport Fight

18:00 Sporty walki: KSW 60:
Ceremonia ważenia

19:00 Boks: Rocky Boxing Night 8: 
Youri Kalenga – Michal Plesnik
 
Polsat Sport News

14:05 Koszykówka mężczyzn: Puchar Europy FIBA: 
BC Parma – Ironi Ness Ziona

15:05 Koszykówka mężczyzn: Puchar Europy FIBA: 
BC Parma – Ironi Ness Ziona

17:00 Koszykówka mężczyzn: Puchar Europy FIBA: 
CSM CSU Oradea – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
 
Sportklub

13:35 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA: 
Zhejiang Golden Bulls – Liaoning Flying Leopards
Komentarz: Piotr Wesołowicz

21:00 Koszykówka mężczyzn: Ligue 1 Uber Eats: 
SIG Strasbourg – AS Monaco Basket
Komentarz: Radosław Spiak
 
TVP Sport

15:50 Boks: Mistrzostwa świata U-19:
Finały mężczyzn
Komentarz: Piotr Jagiełło, Albert Sosnowski

20:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Gwardia Opole – Górnik Zabrze
Komentarz: Maciej Iwański, Michał Matysik

23:30 Sporty walki: Professional Fighters League:
Dzień 1
Komentarz: Patryk Prokulski, Maciej Turski

03:00 (pt/so) Sporty walki: Professional Fighters League:
Walka: Marcin Held – Natan Schulte
Komentarz: Patryk Prokulski, Maciej Turski


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...