reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„One World with Zain Asher” w CNN International

dodano: 2021-04-23 03:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

CNN International „One World with Zain Asher” W poniedziałek, 26 kwietnia br. w telewizji CNN International zadebiutuje nowy program informacyjny „One World” z Zain Asher („Marketplace Africa”) jako prowadzącą. Program z relacjami i analizami z całego świata będzie nadawany „na żywo” z Nowego Jorku o godz. 18:00 czasu środkowoeuropejskiego od poniedziałku do piątku.

CNN International „One World with Zain Asher”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, od Nairobi przez Nowy Jork po Paryż czy Pretorię, nowy program informacyjny CNN International „One World” dogłębnie przyjrzy się ważnym tematom ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Azji i Europy, a także zaprezentuje wiadomości z całej Afryki. W programie pojawią się stali współpracownicy stacji i analitycy specjalizujący się w sprawach globalnych, jak również eksperci w kwestiach afrykańskich, którzy uzupełnią informacje zgromadzone przez CNN w terenie.

- Mam nigeryjskie korzenie, jestem Brytyjką od urodzenia i Amerykanką ze względu na miejsce zamieszkania. To daje mi spójne spojrzenie, wykraczające poza kultury i kontynenty

- mówi Zain Asher.


Dziennikarka była członkiem zespołu CNN, który zdobył „Nagrodę Peabody’ego” za relację z porwania ponad 200 uczennic w Chibok w Nigerii w 2014 roku.

- „One World” zaoferuje widzom przystępną, otwartą przestrzeń, w której komentatorzy poddadzą analizie nie tylko najważniejsze wydarzenia danego dnia, lecz także wyzwania oraz sukcesy Afryki i reszty miejsc na całym świecie. Każdy oglądający ten program będzie uczestniczył w globalnej dyskusji

- dodaje prowadząca.

 
Poza „One World” Zain Asher nadal będzie gospodarzem wieloletniego, cotygodniowego programu biznesowego „Marketplace Africa”, który bada trendy makroekonomiczne wpływające na region Afryki i opowiada o najważniejszych gałęziach przemysłu oraz przedsiębiorstwach na kontynencie. 
 

- W CNN International zawsze poszukujemy nowych sposobów, aby umożliwić naszym widzom lepsze zrozumienie otaczającego ich świata, dlatego z radością ogłaszamy premierę „One World”, którego gospodarzem będzie Zain Asher. Dzięki połączeniu bogatego doświadczenia Asher z wysokiej jakości tak zwanym przedsiębiorczym dziennikarstwem CNN, „One World” zaprezentuje różnorodne spojrzenia i odmienne kultury, a także przedstawi najważniejsze wydarzenia dnia. Program będzie pewnego rodzaju pomostem dla widzów, którzy chcą być zaangażowani w tematy całego świata, bez względu na to, gdzie się znajdują

- powiedział Mike McCarthy, executive vice president i general manager w CNN International.

 
Zain Asher poprowadzi program „One World with Zain Asher”, foto: Jeremy Freeman/Cable News Network/Time Warner Company
Zain Asher poprowadzi program „One World with Zain Asher”, foto: Jeremy Freeman/Cable News Network/Time Warner Company
Zain Asher poprowadzi program „One World with Zain Asher”, foto: Jeremy Freeman/Cable News Network/Time Warner Company
Zain Asher poprowadzi program „One World with Zain Asher”, foto: Jeremy Freeman/Cable News Network/Time Warner Company


„One World with Zain Asher” - emisja od poniedziałku do piątku (od 26 kwietnia 2021 roku) o godz. 18:00 w CNN International.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...