reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Play podwaja gigabajty w każdym abonamencie

dodano: 2021-04-23 12:41
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Play

Play giga Trzy sezony „Stranger Things”, cztery sezony „La Casa de Papel” i cztery sezony „The Crown”, a oprócz tego jeszcze 50 GB na oglądanie filmików na YouTubie czy przeglądanie mediów społecznościowych - klienci sieci Play będą mogli pozwolić sobie na więcej niż inni. W ramach wiosennej promocji operator podwaja gigabajty w każdym abonamencie. Dzięki temu klienci mogą zgarnąć nawet 140 GB w swoim smartfonie od 35 zł miesięcznie.

Play
Play giga Barbara Kurdej-Szatan


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Play podwaja gigabajty
W ramach wiosennej promocji Play podwaja gigabajty w każdym abonamencie. Dzięki temu abonenci fioletowego operatora mogą nie tylko korzystać z nielimitowanych rozmów, SMS-ów czy MMS-ów, ale także zgarnąć nawet 140 GB w swoim smartfonie za 35 zł miesięcznie. Podwojona paczka internetu zostaje przyznana na cały okres trwania umowy, niezależnie od tego czy podpisze się nową, czy przedłuży obecną umowę. Dodatkowo, klienci, którzy zdecydują się na usługę internetu bezprzewodowego z routerem ZTE MF286R w abonamencie za 50 zł również otrzymają dwa razy więcej gigabajtów. Zamiast dotychczasowego pakietu 100 GB, będzie to aż 200 GB z pełną prędkością.

140 godzin filmów i seriali
Z oferty najbardziej zadowoleni będą kinomaniacy. Korzystanie z platform VOD typu Netflix, HBO GO czy Amazon Prime pochłania bowiem ogromne ilości internetu. W przypadku domowego Wi-Fi nie stanowi to dużego problemu, ale ograniczeniem może okazać się pakiet danych w naszym smartfonie. Zbawienne dla kinomaniaków i serialomaniaków mogą okazać się więc podwójne gigabajty w Play. Dla przykładu, 140 GB pozwoli na 140 godzin oglądania filmów i seriali na Netflixie w standardowej rozdzielczości. Czy to dużo?

Taka ilość internetu pozwoliłaby na obejrzenie po kolei trzech sezonów „Stranger Things” (21 godzin 50 minut), czterech sezonów „La Casa de Papel” (30 godzin 3 minuty) i czterech sezonów „The Crown” (37 godzin 10 minut). Mało tego, do dyspozycji zostałoby nam jeszcze ponad 50 GB do wykorzystania na oglądanie filmików na YouTube lub standardowe korzystanie z mediów społecznościowych. Oczywiście to wszystko w jednym miesiącu, a potem znów 140 GB na kolejne filmowe emocje i tak do końca trwania umowy!

Oglądaj na nowym smartfonie
W ramach abonamentu w Play już od 35 zł miesięcznie do oferty można dobrać dowolny smartfon z szerokiej oferty. Wśród polecanych modeli jest m.in. Samsung Galaxy A02s, wyposażony w baterię 5000 mAh oraz wyświetlacz 6.50" (720 x 1560 px). Drugą propozycją jest OPPO A15S, posiadający baterię o pojemności 4230 mAh, a także ekran o przekątnej 6.52" (720 x 1600 px). Zarówno pierwszy, jak i drugi smartfon sprawdzi się m.in. podczas oglądania filmów i seriali.

Play Now w cenie abonamentu
Podwójne gigabajty to jednak nie koniec dobrych wieści dla wszystkich kinomaniaków i serialomaniaków. W pakietach Play M, Play L oraz Play Homebox klienci zyskują bowiem dostęp do usługi telewizyjnej Play Now z Pakietem Podstawowym, a także 30 dni Amazon Prime Video. Osoby wybierające te taryfy mogą także korzystać z technologii 5G w ramach sieci operatora. Ponadto, w taryfie Play Homebox klienci otrzymują dodatkową kartę SIM, która może służyć jako internet domowy z pakietem 150 GB o pełnej prędkości.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Fuba ODE8600 DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8600 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 LITE HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...