reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Targi CabSat przełożone na październik 2021

dodano: 2021-04-23 13:15 | aktualizacja: 2021-04-23 16:08
autor: Janusz Sulisz | źródło: CABSAT

CABSAT Dubai 2021 360px.jpg Targi CABSAT w Dubaju zostały przełożone z terminu końca maja na październik 2021 r. Organizatorzy przekazali, że „po konsultacjach z naszymi kluczowymi interesariuszami chcielibyśmy poinformować, że specjalna edycja CABSAT - wiodącego w regionie wydarzenia medialnego, rozrywkowego i satelitarnego, odbędzie się w dniach 26 - 28 października 2021 w Dubai World Trade Centre, aby odkryć ekscytujące synergie z EXPO 2020."

CABSAT
CABSAT Dubai 2021 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Impreza targowa w Dubaju zwykle odbywała się w pierwszym kwartale roku - w marcu lub kwietniu. Tym razem zaplanowano ją na 24 - 26 maja 2021 r. licząc, że pandemia koronawirusa już minie. Rok temu w świetle pandemii, targi CABSAT zostały anulowane w całości - nawet ich nie przekładano. Niestety w tym roku też imprezy targowe mają problemy i wiele z nich odwołano lub odbywają się online.

Oprócz szczególnego skupienia się na szczycie SATEXPO z szerszą ofertą treści, CABSAT uruchamia „NextGen Content” we współpracy z Dubai Studio City, nowym rynkiem zakupu, sprzedaży lub koprodukcji treści telewizyjnych i filmowych na rynek arabski.

- Z niecierpliwością czekamy na Wasze dalsze wsparcie i powitanie Was w Dubaju w październiku tego roku - podsumowali swoje oświadczenie  organizatorzy targów CABSAT.


Źródło: cabsat.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 52 DAB+ Antracyt

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik i budzik....

349 zł Więcej...