reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-11-27 - 2021-11-28

24-26.04 Polsat Sport: Puchary, derby i magazyny

dodano: 2021-04-24 05:59 | aktualizacja: 2021-04-24 10:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 24-25 kwietnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: reportaż „ZAKSA spełnia marzenia”, Puchar Europy FIBA (FIBA Europe Cup), Energa Basket Liga, Tauron Liga, SuperLega, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Major League Soccer (MLS), Liga NOS, Ligue 1 Uber Eats, Serie A Tim, La Liga Santander, Bundesliga, 2. Bundesliga, Carabao Cup, Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Queensberry Promotions, gala bokserska Top Rank, PGE Ekstraliga, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - European Masters (EU Masters).

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: reportaż „ZAKSA spełnia marzenia”, Puchar Europy FIBA (FIBA Europe Cup) (więcej tutaj i tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj i tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj i tutaj), Liga NOS (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Carabao Cup (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska Queensberry Promotions (więcej tutaj), gala bokserska Top Rank (więcej tutaj), PGE Ekstraliga (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - European Masters (EU Masters) (więcej tutaj).

Plan transmisji:

24 kwietnia (sobota)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

10:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

10:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport

11:40 KSW52, Polsat Sport Fight

12:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 „HHH - Hamburger SV” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: Korona Kielce - ŁKS Łódź, Polsat Sport

12:55 2. Bundesliga: SC Paderborn 07 - Fortuna Düsseldorf, Eleven Sports 1

12:55 2. Bundesliga: SSV Jahn Regensburg Ratyzbona - Hamburger SV Hamburg, Eleven Sports 4

13:30 tenis ziemny, turniej ATP w Barcelonie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:00 Bundesliga: „Najlepsi napastnicy Bundesligi lat 90.” - magazyn, Eleven Sports 2

14:45 Tauron Liga, 5. mecz o miejsca 3. i 4. fazy play-off: E.Leclerc Moya Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź, Polsat Sport

14:45 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 2

14:55 Serie A Tim: Genoa CFC Genua - Spezia Calcio, Eleven Sports 3

15:00 Bundesliga: 1. FSV Mainz 05 Moguncja - FC Bayern Monachium, Eleven Sports 1

15:00 „The Best Of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

15:00 „Bundesliga Dino” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: 1. FC Union Berlin - Werder Brema, Eleven Sports 2

15:30 tenis ziemny, turniej ATP w Barcelonie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:55 Fortuna 1. Liga: GKS Jastrzębie-Zdrój - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Ipla

15:55 Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - GKS Tychy, Ipla

15:55 Fortuna 1. Liga: Apklan Resovia Rzeszów - Zagłębie Sosnowiec, Ipla

16:10 La Liga Santander: Real Valladolid - Cadiz CF Kadyks, Eleven Sports 4

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:30 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

16:55 Ligue 1 Uber Eats: FC Metz - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 3 i Canal+ Family

17:10 „ZAKSA spełnia marzenia” - reportaż, Polsat Sport

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 2

17:45 PGE Ekstraliga: Fogo Unia Leszno - eWinner Apator Toruń, Eleven Sports 1

18:00 SuperLega, 4. mecz finałowy fazy play-off: Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia, Polsat Sport

18:00 tenis ziemny, turniej ATP w Belgradzie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

18:00 „The Best Of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

18:25 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

18:25 Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen - Eintracht Frankfurt, Eleven Sports 2

18:25 La Liga Santander: Valencia CF Walencja - CD Alaves Vitoria-Gasteiz, Eleven Sports 4

18:40 Eredivisie: PSV Eindhoven - FC Groningen, Polsat Sport Premium 1

19:00 „Werder Double” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

19:05 Fortuna 1. Liga: Radomiak Radom - Odra Opole, Ipla

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Energa Basket Liga, 2. mecz o miejsca 3. i 4. fazy play-off: WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa, Polsat Sport

20:00 tenis ziemny, turniej ATP w Belgradzie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:15 PGE Ekstraliga: Eltrox Włókniarz Częstochowa - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra, Eleven Sports 1

20:30 gala bokserska Queensberry Promotions w Londynie, Polsat Sport Extra

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:40 Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

20:55 La Liga Santander: Real Madryt CF - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 2

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

23:00 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

Noc z 24 na 25 kwietnia (z soboty na niedzielę)
0:00 KSW57, Polsat Sport Extra

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

4:00 Ultimate Fighting Championship 261 (UFC261), Polsat Sport

4:00 gala bokserska Top Rank w Kissimmee, Polsat Sport Extra

4:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

4:35 Major League Soccer (MLS): Portland Timbers - Houston Dynamo, Polsat Sport News

25 kwietnia (niedziela)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 Monster Jam, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

12:00 „The Best Of 2020” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 4

12:25 Serie A Tim: Benevento Calcio Benewent - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - Stomil Olsztyn, Polsat Sport

12:55 Ligue 1 Uber Eats: OGC Nice Nicea - Montpellier HSC, Eleven Sports 2

13:00 „HHH - Hamburger SV” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

13:55 La Liga Santander: SD Huesca - Getafe CF, Eleven Sports 3

14:00 Energa Basket Liga, 3. mecz o miejsca 3. i 4. fazy play-off: Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport Extra

14:25 Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar, Polsat Sport Premium 1

14:30 Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 1

14:55 Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

15:10 „ZAKSA spełnia marzenia” - reportaż, Polsat Sport

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:55 tenis ziemny, turniej ATP w Barcelonie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport

15:55 Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - SFC Opava Opawa, Polsat Sport News

16:40 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - SBV Vitesse Arnhem, Polsat Sport Premium 2

17:00 Puchar Europy FIBA (FIBA Europe Cup), mecz o miejsca 3. i 4.: CSM Oradea - Marcela Ponitki BC Parma Perm, Polsat Sport Extra

17:00 Carabao Cup, finał: Manchester City FC - Tottenham Hotspur FC Londyn, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

17:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

17:00 tenis ziemny, turniej ATP w Belgradzie: finał gry pojedynczej, Ipla

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 4

17:55 Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - Arminia Bielefeld, Eleven Sports 3

17:55 Serie A Tim: Cagliari Calcio - AS Roma Rzym, Eleven Sports 4

18:00 SuperLega: mecz o miejsca 5. i 6. fazy play-off: Allianz Milano - Leo Shoes Modena, Polsat Sport News

18:00 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 „The Best Of 2020” - magazyn, Eleven Sport 2

18:25 Fortuna: Liga: Bohemians Praha 1905 Praga - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

18:25 La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - Granada CF Grenada, Eleven Sports 2

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 Puchar Europy FIBA (FIBA Europe Cup), finał: Ironi Ness Ziona - Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski, Polsat Sport

20:00 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:00 „Potrójna korona Bayernu Monachium” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

20:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - Lille OSC, Eleven Sports 2 i Canal+ Family

20:55 Liga NOS: Sporting Braga - Sporting CP Lizbona, Eleven Sports 3

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

Noc z 25 na 26 kwietnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:50 „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight

1:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

1:00 „Potrójna korona Bayernu Monachium - film dokumentalny, Eleven Sports 2

1:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

1:55 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 3

2:00 KSW55, Polsat Sport Extra


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...