reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CNN wprowadzi płatny streaming na żywo w UK

dodano: 2021-04-25 20:16 | aktualizacja: 2021-04-25 21:03
autor: RO | źródło: broadbandtvnews.com

CNN-newsroom_broadbandtvnews-360px.jpg Amerykański nadawca CNN wprowadzi płatny streaming na żywo dla brytyjskiej widowni. Transmisja będzie dostępna na urządzeniach mobilnych i komputerach stacjonarnych bez konieczności kupowania pakietu telewizyjnego. Początkowo usługa będzie przesyłana strumieniowo bez reklam, choć rozważany jest również produkt z reklamami.

https://cdn1.img.armeniasputnik.am/images/153/67/1536708.jpg
CNN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Premiera usługi ma nastąpić w czerwcu, a cena zostanie ogłoszona bliżej tego terminu.

Ponieważ zachowania konsumentów i nawyki korzystania z mediów szybko się zmieniają, wszystkie firmy medialne muszą przyglądać się, jak i gdzie udostępniać swoje treści. Przechodząc na płatny model transmisji na żywo CNN International, zapewniamy, że CNN jest dostępne dla każdego w Wielkiej Brytanii bez konieczności posiadania pakietu telewizyjnego i dostępne do oglądania na żywo wszędzie, gdzie to możliwe

- powiedział Rani Raad, prezes CNN Worldwide Commercial.


Na początku usługa będzie przeznaczona tylko na rynek Wielkiej Brytanii, ale CNN rozważa inne rynki i planuje wprowadzić ofertę do innych krajów poza Stanami Zjednoczonymi.

Wielka Brytania jest trzecim co do wielkości rynkiem CNN po USA i Kanadzie pod względem widowni cyfrowej. Oglądalność CNN wśród brytyjskich odbiorców wzrosła o 73% w 2020 roku.

Cały dostęp do innych treści na CNN.com i w aplikacji CNN pozostanie darmowy dla brytyjskich widzów, a CNN International nadal będzie transmitowany za pośrednictwem Sky UK, Virgin Media, BT i Freesat.

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...