reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe kanały dla Ukrainy

dodano: 2021-04-27 17:26
autor: RO | źródło: TV Post (Telegram)

Telewizja kanały pilot Na tle kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa, ukraiński politolog Wołodymyr Petrow nieoczekiwanie uruchamia dwa nowe kanały tematyczne. W tegorocznym lockdown na Ukrainie mają wystartować Mason TV i Zakon TV. Co to za stacje i co mają nadawać?

https://www.azadliq.az/wp-content/uploads/2018/07/spt-420254092.jpg
Telewizja pilot


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ramówkę Mason TV wypełnią treści o tematyce mistycznej - programy o tajemnicach, wydarzeniach i rzeczach niewytłumaczalnych z naukowego punktu widzenia. Z kolei ofertę Zakon TV stworzą programy sądowe i seriale detektywistyczne z ubiegłych lat.

Planowane kanały mają taką samą strukturę własności, jak kanał Islandia, który dostępny jest na satelicie Azerspace 1 (46°E) w formie niezaszyfrowanej (FTA). Właścicielem większościowym jest Wołodymyr Petrow, politolog i kandydat na Prezydenta Ukrainy w 2019 roku.

Choć kanał Islandia dysponuje licencją na nadawanie satelitarne, to w przypadku kolejnych projektów nadawca złożył dokumenty o pozwolenie na dystrybucję w technologii OTT. Oznacza to, że kanały będą działać w płatnym modelu biznesowym, a dystrybucja IP powinna zapewnić większą kontrolę nad sygnałem i zapobiec piractwu.

Kanały jeszcze nie nadają, a rynek już się nimi zainteresował. Podobno dwie grupy medialne chcą zająć się dystrybucją. Także firma Kontinent TV, która zajmuje się dystrybucją niszowych kanałów na Ukrainie, także jest zainteresowana współpracą.

Źródło:  

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...