reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kryminalna majówka” z Rock Radiem

dodano: 2021-04-28 03:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio Seryjni mordercy, zbrodnie, które wstrząsnęły światem, oraz klasyka rocka - tak zapowiada się tegoroczna majówka z Rock Radiem (Agora). Zespół stacji zaproponuje słuchaczom audycje m.in. o legendach muzyki rockowej i ich konfliktach z prawem, porozmawia też o kryminalnych sprawach z ekspertami, takimi jak Katarzyna Bonda, Jerzy Dziewulski i Adam Rapacki („Powstanie Rock Radia”). Pierwszego ze specjalnych programów przygotowanych na weekend 1-3 maja br. pod hasłem „Kryminalna majówka” będzie można słuchać w sobotę, 1 maja br. od godz. 10:00.

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W sobotę, 1 maja br. w godzinach 10:00-15:00 na antenie Rock Radia Michał Żołądkowski przyjrzy się teoriom spiskowym związanym z niewyjaśnionymi i tajemniczymi zgonami legend rocka. Czy wokalista Jim Morrison faktycznie zmarł na atak serca? Czy Brian Jones, współzałożyciel The Rolling Stones, znaleziony martwy w basenie, utonął sam czy ktoś mu pomógł? Natomiast od 15:00 do 20:00 Mariusz Stelmaszczyk będzie opowiadać słuchaczom o klasykach rocka, m.in AC/DC, The Beatles czy Black Sabath, które zainspirowały zbrodniarzy. 

W niedzielę, 2 maja br. od 10:00 do 15:00 dzięki Rock Radiu będzie się można dowiedzieć, jakie konflikty z prawem miały legendy rocka. Natomiast po godzinie 15:00 na antenie rozgłośni pojawi się polska królowa kryminałów - do godziny 20:00 Katarzyna Bonda będzie opowiadać Mariuszowi Stelmaszczykowi o tym, czy rzeczywiście zbrodnia niejedno ma imię, a także czym kieruje się zabójca i jak go rozpracować.

Natomiast w poniedziałek, 3 maja br. w porannej audycji „Powstanie Rock Radia” (7:00-10:00) Jan Bajor Bajorek porozmawia z generałem Adamem Rapackim o największych gangach w Polsce (więcej tutaj). Od godziny 10:00 stacja prezentować będzie klasyki rocka, których inspiracją były prawdziwe zbrodnie. Wśród nich znajdą się np. piosenki „Polly” Nirvany czy „I Don’t Like Mondays” zespołu The Boomtown Rats. Na audycję zaprosi słuchaczy Tomasz Obertyn. Po godzinie 15:00 gościem Rock Radia będzie jedyny policjant w Polsce trzykrotnie odznaczony „Medalem za ofiarność i odwagę” - Jerzy Dziewulski. Ekspert opowie o kryminalnych sprawach z bliska, a program poprowadzi Tomasz Miara.

Specjalne propozycje Rock Radia na majówkę wspiera promocja na antenie, na stronie internetowej rockradio.pl i na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook.
 
„Kryminalna majówka” z Rock Radiem, foto: Agora
„Kryminalna majówka” z Rock Radiem, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...