reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Majówkowe audycje Radia Złote Przeboje

dodano: 2021-04-28 03:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Złote Przeboje „Zabierz Radio Złote Przeboje na majówkę!” - z takim hasłem stacja rozpocznie tegoroczny długi weekend majowy w piątek, 30 kwietnia („Piątek jak marzenie”). W specjalnych programach Radia Złote Przeboje (Agora) pojawią się goście - wokalistka Beata Kozidrak („Znów przyszedł maj w Radiu Złote Przeboje”) oraz serialowa para Urszula i Marek Dobrzańscy, czyli aktorzy Julia Kamińska i Filip Bobek („BrzydUla” - emisja w kanałach TVN, TVN7, TVN Fabuła i ITVN/TVN International). Słuchacze rozgłośni poznają również ciekawostki o grach planszowych („Wszystko gra”) i flagach („Sztandarowy program”).

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Radio Złote Przeboje rozpocznie tegoroczną majówkę w piątek, 30 kwietnia - audycją Marzeny Rogalskiej „Piątek jak marzenie”. Słuchacze będą mogli w niej wygrać limitowane radioodbiorniki Radia Złote Przeboje i dzięki nim słuchać muzyki, gdzie tylko chcą. Audycja pod hasłem „Zabierz Radio Złote przeboje na majówkę!” pojawi się na antenie o godzinie 14:00 i potrwa do godziny 18:00 (więcej tutaj).

W sobotę, 1 maja br. redakcja Radia Złote Przeboje zaprosi słuchaczy na spotkanie z Beatą Kozidrak. O początkach muzycznej drogi artystki, o tym, czego jeszcze chce dokonać na scenie, jaka jest w domu i na co dzień, a także o jej nowej książce „Beata. Gorąca krew” porozmawia z Beatą Kozidrak Piotr Jaworski. W programie pojawią się też piosenki Beaty Kozidrak i Bajmu z osobistym komentarzem piosenkarki. Audycji „Znów przyszedł maj w Radiu Złote Przeboje” będzie można słuchać w godzinach 10:00-18:00.

Dlaczego flaga Nepalu ma dziwny kształt? Na fladze którego kraju znajduje się karabin maszynowy, a który ma wpisany w swe barwy tonący statek? O tym opowie słuchaczom Odeta Moro w niedzielę, 2 maja br. - w Dniu Flagi. Audycja „Sztandarowy program” nadawana będzie od 10:00 do 13:00. Fani fabularnych gier planszowych siedzą i grają długie godziny, inni wybierają „Twistera”, a są tacy, którzy wciąż mają w szufladzie „Masterminda”. Historię gier dla małych i dużych przybliży słuchaczom Tomasz Brhel w audycji „Wszystko gra” - 2 maja br. między 17:00 a 21:00 (więcej tutaj, tutaj i tutaj).

Natomiast w poniedziałek, 3 maja br. na test zgodności charakterów wpadną do Radia Złote Przeboje bohaterowie serialu „BrzydUla” (emisja w kanałach TVN, TVN7, TVN Fabuła i ITVN/TVN International - więcej tutaj), Urszula Dobrzańska, czyli Julia Kamińska, oraz Marek Dobrzański, czyli Filip Bobek. Jak dobrze się znają, czy mogliby zostać małżeństwem w prawdziwym, nie tylko filmowym świecie? O to zapyta gości Kamil Baleja w programie nadawanym w godzinach 12:00-16:00.

Majówkową ramówkę Radia Złote Przeboje wspierają: promocja na antenie, na stronie internetowej zloteprzeboje.pl oraz w mediach społecznościowych, a także działania reklamowe prowadzone w internecie - na platformie YouTube i na portalu społecznościowym Facebook. Kampanię przygotował dział promocji Grupy Radiowej Agory (GRA).
 
Odeta Moro w kampanii reklamowej Radia Złote Przeboje, foto: Agora
Odeta Moro w kampanii reklamowej Radia Złote Przeboje, foto: Agora
Odeta Moro poprowadzi audycję „Sztandarowy program”, foto: Agora
Odeta Moro poprowadzi audycję „Sztandarowy program”, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...