reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały Orange Sport przestaną nadawać

dodano: 2021-04-28 10:51
autor: Jan Borejko | źródło: satelitnatv.sk

orange sport slovakia 360px.jpg Kanały Orange Sport na Słowacji przestaną nadawać 30 czerwca 2021 roku. Od 1 lipca 2021 r. słowaccy klienci Orange TV nie będą mieli dostępu do tych stacji sportowych, bo operator zrezygnował z ich produkcji (podobnie jak w Polsce przed laty). Z tego powodu nastąpi kilka zmian w pakietach Orange Slovakia.

Orange Sport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał sportowy premium Orange Sport oficjalnie wystartował na Słowacji 15 sierpnia 2018 r.
Kanał jest nadawany z czeską licencją, zgodnie z którą operatorem jest czeski operator O2TV. Od momentu uruchomienia Orange Sport jest dostępny wraz z okazjonalnymi kanałami Orange Sport 2 - 4 wyłącznie dla klientów Orange TV (IPTV, OTT i satelitarna). Jednak według informacji portalu SatelitnáTV.sk kanały sportowe Orange Sport nie będą już obchodzić swoich trzecich urodzin. Orange zdecydował, że nie będzie kontynuował tego projektu.

Od czerwca do sierpnia klienci będą mogli bezpłatnie korzystać z pakietu Orange Sport TV. Od 1 lipca 2021 Orange Sport, Orange Sport 2, 3, 4 zastąpią nowe stacje telewizyjne w tym pakiecie, a mianowicie Premier Sport nadające Premier League oraz stacje sportowe z obecnego Pakietu Sport Z: Arena Sport 1, Arena Sport 2, Nova Sport 1 i Nova Sport 2.

W pakiecie Super Sport kanały Orange Sport zastąpione zostaną kanałem Premier Sport, który będzie się skupiał na transmisjach angielskiej ligi piłkarskiej.

Kanały sportowe Orange z pakietu Sport Z zostaną udostępnione abonentom pakietu Všetky prémiové. Od 1 lipca 2021 r. Pakiet Všetky prémiové będzie obejmował także stacje telewizyjne Arena Sport 1, Arena Sport 2 oraz Nova Sport 1 i Nova Sport 2.

Od 1 lipca 2021 roku stacje telewizyjne Orange Sport, Orange Sport 2, 3, 4 w serwisie internetowym Orange TV Šport i Orange Šport Biznis zostaną zastąpione stacją telewizyjną Premier Sport, a w nowych pakietach publiczne stacje Jednotka HD i Dvojka HD będzie częścią tych pakietów.

Największą atrakcją w transmisji Orange Sport były transmisje Ligi Mistrzów oraz słowackiej ligi piłkarskiej Fortuna Lligi czy rozgrywek czeskiej ligi piłkarskiej i hokejowej. Większość z tych zawodów zostanie po emisji przeniesiona na inne kanały sportowe.

Źródło: satelitnatv.sk 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...