reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-06-13 - 2021-06-14 - 2021-06-15

Sport w polskiej TV 29.04.2021

dodano: 2021-04-28 11:38 | aktualizacja: 2021-04-28 21:25
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport-w-polskiej-TV_sk_4_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Europy UEFA: Manchester United – AS Roma. Transmisje live z eWinner 1. Ligi Żużlowej tylko w nSport+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

19:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona – Granada CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport

11:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
1. runda
Elina Switolina - Jil Teichmann

Komentarz: Michał Lewandowski, Tomasz Wiktorowski

13:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
1. runda
Paula Badosa - Barbora Krejcikova

Komentarz: Marek Furjan, Joanna Sakowicz - Kostecka

15:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
1. runda
Iga Świątek - Alison Riske
Komentarz: Joanna Sakowicz - Kostecka, Dawid Celt

03:00 (cz/pt) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Denver Nuggets – Toronto Raptors
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Hubert Radke
 
CANAL+ Sport 2

19:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona – Granada CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
Eurosport 1

13:45 Snooker: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału

19:45 Snooker: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału
 
Eurosport 2

15:30 Kolarstwo szosowe: Tour de Romandie:
Etap 2
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

16:30 Kolarstwo szosowe: Tour de Romandie:
Etap 2
 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Palm Harbor:
1. runda
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

18:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski
Komentarz: Edward Durda, Tomasz Piszcz

20:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Aforti Start Gniezno – Orzeł Łódź
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Dankiewicz
 
Polsat Sport Premium 1

15:00 Futsal: Liga Mistrzów UEFA: 
Inter FS – Ugra Yugorsk
Komentarz: Grzegorz Michalewski, Krzysztof Kuchciak

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Manchester United – AS Roma
Komentarz: Tomasz Lach, Mariusz Rumak 
 
Polsat Sport Premium 2

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Villarreal CF – Arsenal FC
Komentarz: Marcin Feddek, Maciej Żurawski
 
Polsat Sport Premium 3

20:00 Futsal: Liga Mistrzów UEFA:
Sporting CP – Sport Club KPRF
Komentarz: Grzegorz Michalewski, Krzysztof Kuchciak
 
Polsat Sport

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
GKS Jastrzębie – GKS Tychy

20:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Enea Zastal BC Zielona Góra – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
 
Polsat Sport Extra

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: 
LUK Politechnika Lublin – BBTS Bielsko-Biała

 
Sportklub

13:35 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA:
Finał: Liaoning Flying Leopards - Guangdong Southern Tigers
Komentarz: Jakub Lipczik

21:15 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Lenovo Tenerife – Acunsa GBC
Komentarz: Radosław Spiak
 
TVP Sport

20:00 Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Polska – Słowenia
Komentarz: Jacek Laskowski, Michał Matysik

23:30 Sporty walki: Professional Fighters League:
Dzień 2
Komentarz: Patryk Prokulski, Maciej Turski

03:00 (cz/pt) Sporty walki: Professional Fighters League:
Dzień 2  


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line rozdziela sygnał z...

179 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

2 250 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...