reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec stacji muzycznej FTA Nashville TV z 9°E

dodano: 2021-04-28 12:18 | aktualizacja: 2021-04-28 13:51
autor: Janusz Sulisz | źródło: parabola.cz

Nashville TV logo na tle 360px.jpg W związku z zaprzestaniem działalności platformy Joyne na satelicie Eutelsat 9B (9°E), zakończono też satelitarną dystrybucję niekodowanej stacji muzycznej Nashville TV. Statyczny ekran z informacją tekstową o zakończeniu transmisji Nashville TV jest teraz nadawany w miejscu, w którym znajdował się ten kanał. Pisaliśmy o niepewnym losie kanałów FTA.

Nashville TV
Nashville TV ekran statyczny koniec kanał 2021 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tekst komunikatu Nashville TV w tłumaczeniu głosi między innymi: „Oferta telewizyjna Joyne już nie istnieje. W związku z tym ten kanał nie jest już dostępny. Canal Digitaal i TV Vlaanderen będą nadal tymczasowo działać”.

Operator platformy DTH Joyne ogłosił w tym miesiącu upadłość.
Firma została założona w grudniu 2016 r. i od lata następnego roku zapewnia widzom w Holandii płatną telewizję za pośrednictwem satelity Eutelsat 9B. Rok później usługa została rozszerzona na sąsiednią Belgię. Firma M7 Group postanowiła zapewnić tymczasową operacyjność, a Joyne zachęcała klientów do przejścia na platformy DTH CanalDigitaal i TV Vlaanderen, które są dystrybuowane z satelitów Astra na 23,5°E i 19,2°E.

Większość kanałów z oferty Joyne była zakodowana.
Nashville TV, Oranje TV, Schlager TV, Enjoy TV HD, stacje regionalne z Holandii i stacje radiowe były nadawane bezpłatnie. Ze względu na fakt, że Nashville TV nie jest częścią pakietów M7 Group, dystrybucja tej stacji została zakończona.

Nashville TV działa na rynku holenderskim od maja 2016 r., a od 2017 r. na arenie międzynarodowej. Stacja skierowana jest do szeroko rozumianych miłośników muzyki country i oferuje całodobowe programy z klipami country na najwyższym poziomie - z muzyki współczesnej Luke'a Bryana, Carrie Underwood, Brad Paisley, Blake Shelton i Garth Brooks do klasycznej muzyki country Dolly Parton, Johnny'ego Casha, Merle Haggarda i Williego Nelsona.

Parametry techniczne - Nashville TV (zakończono nadawanie!):

tp. E19, Eutelsat 9B (9°E), 12,072 GHz, pol. V, SR: 30000, FEC: 3/4; DVB-S2 / 8PSK, FTA


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...