reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

High View uruchamia Hip Trips i One Terra

dodano: 2021-04-28 21:00
autor: RO | źródło: dwdl.de

Hip Trips i One Terra Niemiecka firma medialna High View uruchamia dwa kanały streamingowe z reportażami i filmami dokumentalnymi. Nadawca obsługuje kilka linearnych kanałów telewizyjnych, w tym muzyczne Deluxe Music i Schlager Deluxe z dystrybucją darmową ( FTA ) na systemie satelitarnym Astra 19,2°E.

highview.com
kanały High View


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwszy kanał streamingowy Hip Trips zabierze widzów w podróże - od wycieczek po świecie po wycieczki z przygodami. Ekscytujący świat indywidualnych podróży i wycieczek samochodem, statkiem, motocyklem, pociągiem, kajakiem lub rowerem. Drugi kanał One Terra pokaże niezwykłych ludzi. Kolorowe historie, które pisze życie, obracają się wokół kultury, rytuałów i festiwali, od Bawarii po Boliwię, od Tanzanii po Tasmanię.

Obie oferty można już odbierać za pośrednictwem Samsung TV Plus. Według dostępnych informacji, negocjacje z innymi platformami są bliskie zakończenia.


Cieszymy się, że możemy rozszerzyć nasze portfolio kanałów. Zapewniamy naszym partnerom wysokiej jakości oferty wideo również dla mniejszych grup docelowych o określonych zainteresowaniach, przez różne formy dystrybucji - liniową i nieliniową - przez OTT, IP, telewizję kablową i satelitarną. Dzięki Hip Trips i One Terra mamy jeszcze dwie ekskluzywne i interesujące marki w naszym portfolio

- powiedział Alexander Trauttmansdorff, dyrektor zarządzający w High View.


Sercem niemieckiej firmy High View nadal pozostaje kanał muzyczny Deluxe Music, który w zeszłym roku został poszerzony o przebojową odmianę Schlager Deluxe. W portfolio znajdują się również dwa inne kanały muzyczne Gute Laune TV i Jukebox, a RCK.TV został wycofany na przełomie roku. Od jakiegoś czasu nadawca ma też kanał dokumentalny doxx, który powstał z rebrandingu Planet. Inne jego kanały to Waidwerk, xplore i Just Cooking.

 

Źródło: dwdl.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...