reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-23 - 2021-09-24

Sport w polskiej TV 30.04.2021

dodano: 2021-04-29 13:26 | aktualizacja: 2021-04-29 22:40
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Śląsk Wrocław – KGHM Zagłębie Lubin. Transmisje live z WTA World Tour Madryt tylko w CANAL+ Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport

11:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
1. runda
Aryna Sabalenka - Vera Zvonariewa

Komentarz: Michał Lewandowski, Tomasz Wiktorowski

13:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
1. runda
Magda Linette - Saisai Zheng
Komentarz: Marek Furjan, Joanna Sakowicz - Kostecka

15:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
1. runda
Sara Sorribes Tromo - Simoan Halep

Komentarz: Joanna Sakowicz - Kostecka, Dawid Celt

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Lechia Gdańsk
Komentarz: Michał Mitrut, Maciej Murawski

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski

02:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Brooklyn Nets – Portland Trail Blazers
Komentarz: Bartosz Tomczak, Wojciech Michałowicz
 
CANAL+ Sport 2

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Southampton FC – Leicester City
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Lechia Gdańsk
Komentarz: Michał Mitrut, Maciej Murawski

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
 
Eleven Sports 1

12:30 Formuła 1: Grand Prix Portugalii:
1. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
 
16:00 Formuła 1: Grand Prix Portugalii:
2. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
 
17:30 Żużel: PGE Ekstraliga: 
eWinner Apator Toruń – ZOOlescz DPV Logistic GKM Grudziądz

20:15 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra – Motor Lublin
 
Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Olympique Marsylia – RC Strasbourg
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mateusz Majak
 
Eleven Sports 3

20:00 Piłka nożna: NOS Liga:
CD Tondela – SL Benfica
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

22:15 Piłka nożna: NOS Liga:
FC Porto – FC Famalicão
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 4

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Celta Vigo – UD Levante
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eurosport 1


11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału

15:15 Snooker: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału

19:45 Snooker: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału
 
Eurosport 2

15:30 Kolarstwo szosowe Tour de Romandie:
Etap 3
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

16:30 Kolarstwo szosowe Tour de Romandie:
Etap 3
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

20:30 Piłka nożna: DFB Pokal:
Werder Brema – RB Lipsk
Komentarz: Mateusz Borek, Sławomir Chałaśkiewicz
 
Fightklub

02:00 (pt/so) Sporty walki: Bare Knuckle Fighting Championship 17:
Dillon Cleckler – Josh Burns

 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Palm Harbor:
2. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

15:20 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup Germany, Spa-Francorchamps:
Wyścig 1

 
nSport+

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Lechia Gdańsk
Komentarz: Michał Mitrut, Maciej Murawski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Olympique Marsylia – RC Strasbourg
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Marek Jóźwiak
 
Polsat Sport

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Widzew Łódź – Miedź Legnica

20:00 Sporty walki: Babilon MMA 21: 
Paweł Pawlak – Siergiej Guzew
 
Polsat Sport Extra

11:30 Tenis: ATP World Tour, Estoril:
1/4 finału

13:30 Tenis: ATP World Tour, Estoril:
1/4 finału

15:00 Tenis: ATP World Tour, Monachium:
1/4 finału

17:00 Tenis: ATP World Tour, Monachium:
1/4 finału

20:00 Boks: Gala, Londyn: 
Moruti Mthalane – Sunny Edwards

03:00 (pt/so) Curling kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Japonia – Szkocja
 
Polsat Sport Fight

19:30 Sporty walki: Babilon MMA 21: 
Paweł Pawlak – Siergiej Guzew

 
Polsat Sport News

17:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Szwajcaria – Korea Południowa

22:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Kanada – Szwecja
 
Super Polsat

20:00 Sporty walki: Babilon MMA 21: 
Paweł Pawlak – Siergiej Guzew


 
Sportklub

15:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Ogm Ormanspor – Pinar Karşiyaka
Komentarz: Jakub Ryś

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
RETAbet Bilbao Basket – Herbalife Gran Canaria
Komentarz: Radosław Spiak

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
Brose Bamberg – MHP RIESEN Ludwigsburg
Komentarz: Radosław Spiak
 
TVP Sport

19:10 Sporty walki: Walkę mamy we krwi:
Zawody
Komentarz: Sebastian Szczęsny  


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Konwerter Quad Opticum Robust 0.1dB

Bardzo tani, poczwórny konwerter Universal Quad produkcji Opticum do anten...

55 zł Więcej...