reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Jedno z nas zabije” i rozwody w maju w CI Polsat

dodano: 2021-04-25 23:53 | aktualizacja: 2021-04-29 23:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W maju br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Jedno z nas zabije”, „Przeżyć mimo wszystko” i „Krwawe rozstania” (sezony 4. i 5.).

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, maj br. w kanale Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) przyniesie widzom premierę - Justyna Mazur, autorka podcastu kryminalnego „Piąte: nie zabijaj”, zadebiutuje na szklanym ekranie w roli prowadzącej program „Jedno z nas zabije”. To opowieść o czterech parach, których związek zaczął się od wielkiej miłości, a skończył na wielkiej tragedii. Podobną perspektywę przyniosą „Krwawe rozstania”, ukazujące jak rozwody budzą najniższe instynkty. Brytyjska aktorka Denise Welch wskaże z kolei widzom, jak „Przeżyć mimo wszystko”.

Maj 2021 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„Jedno z nas zabije” (​„One of Us Will Kill”)
emisja: w piątki (od 7 maja br.) o 21:00

„Dopóki śmierć nas nie rozłączy...” - te słowa wypowiadane są w najszczęśliwszym dniu w życiu. Dlaczego niektórzy tak bardzo wypaczają znaczenie tej przysięgi? Justyna Mazur, autorka podcastu kryminalnego „Piąte: nie zabijaj”, w programie „Jedno z nas zabije” przedstawi historie miłosne, które zakończyły się zabójstwem. „Jedno z nas zabije” to nowy format telewizji Crime+Investigation Polsat (CI Polsat). W czterech odcinkach przedstawione zostaną losy czterech par, których związki miały tragiczny finał. Alicja i Adam to małżeństwo z Chorzowa - Alicja pewnego dnia nie wraca do domu. Od kilkunastu lat jej najbliżsi nie wiedzą, co się z nią stało. Elżbieta i Jacek - pozornie szczęśliwe małżeństwo z Rzeszowa. Któregoś ranka Jacek zadzwonił po karetkę, twierdząc, że jego żona nie żyje. Anna nie była już szczęśliwa z Mariuszem, wdała się w romans z Pedrem - portugalskim biznesmenem. Mariusz jednak nie pozwolił jej odejść, a ze spotkania z kochankiem swojej wybranki wrócił sam. Zuzanna zamieszkała u swojego ukochanego Piotra, właściciela stadniny koni w Beskidach. Gdy z czasem zbliżyła się do pracującego tam Marcina, Piotr wziął sprawy w swoje ręce. Marcin i jego kolega Bogdan zostali zamordowani. Początkiem każdej z tych historii była miłość, która z czasem zamieniła się w obsesję, zazdrość i nienawiść, prowadzące do tragedii.

„Przeżyć mimo wszystko” (​„Survivors With Denise Welch”)
emisja: we wtorki (od 11 maja br.) o 21:00

Sześcioodcinkowy program, prowadzony przez angielską aktorkę i osobowość telewizyjną, opowiada o losach ludzi, którzy przeżyli zamach na swoje życie, a po nim podjęli walkę o powrót do normalności. Każdy odcinek to historia innej osoby i horroru, jaki przeżyła - od ataku nożem przez oblanie kwasem czy trzygodzinne filmowane tortury aż po trzynaście lat koszmaru będącego udziałem ofiary terroru i przemocy. Denise Welch spotka się z jego bohaterem, by dowiedzieć się o czym myślał na każdym etapie zdarzenia i jak odnalazł w sobie siłę, by przetrwać, a potem zmierzyć się ze swoim oprawcą w sądzie. Widzowie dowiedzą się też, jak te wydarzenia nieodwracalnie odmieniły życie ocalałych. Materiał zawiera wywiady z ich rodzinami i przyjaciółmi, a także wypowiedzi prawników (więcej tutaj).

„Krwawe rozstania” 4 i 5 („Fatal Vows” 4 i 5)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 17 maja br.) o 20:05

Zemsta, chciwość, nienawiść, zdrada. Rozwód potrafi obudzić w ludziach najgorsze instynkty. W cyklu „Krwawe rozstania” widzowie zobaczą jak miłość zamienia się w podstęp, kłamstwo i tragedię. W historiach pokazanych burzliwych rozwodów, jeden z małżonków sięgał po brutalne środki, aby całkowicie pozbyć się partnera ze swojego życia. Autorzy programu, opowiadając przerażające historie, korzystali z zeznań świadków i udramatyzowanych rekonstrukcji zdarzeń (więcej tutaj).
 
Justyna Mazur w programie „Jedno z nas zabije”, foto: A+E Networks
Justyna Mazur w programie „Jedno z nas zabije”, foto: A+E Networks
Denise Welch w programie „Przeżyć mimo wszystko”, foto: A+E Networks
Denise Welch w programie „Przeżyć mimo wszystko”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...