reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Jedno z nas zabije” i rozwody w maju w CI Polsat

dodano: 2021-04-25 23:53 | aktualizacja: 2021-04-29 23:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W maju br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Jedno z nas zabije”, „Przeżyć mimo wszystko” i „Krwawe rozstania” (sezony 4. i 5.).

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, maj br. w kanale Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) przyniesie widzom premierę - Justyna Mazur, autorka podcastu kryminalnego „Piąte: nie zabijaj”, zadebiutuje na szklanym ekranie w roli prowadzącej program „Jedno z nas zabije”. To opowieść o czterech parach, których związek zaczął się od wielkiej miłości, a skończył na wielkiej tragedii. Podobną perspektywę przyniosą „Krwawe rozstania”, ukazujące jak rozwody budzą najniższe instynkty. Brytyjska aktorka Denise Welch wskaże z kolei widzom, jak „Przeżyć mimo wszystko”.

Maj 2021 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„Jedno z nas zabije” (​„One of Us Will Kill”)
emisja: w piątki (od 7 maja br.) o 21:00

„Dopóki śmierć nas nie rozłączy...” - te słowa wypowiadane są w najszczęśliwszym dniu w życiu. Dlaczego niektórzy tak bardzo wypaczają znaczenie tej przysięgi? Justyna Mazur, autorka podcastu kryminalnego „Piąte: nie zabijaj”, w programie „Jedno z nas zabije” przedstawi historie miłosne, które zakończyły się zabójstwem. „Jedno z nas zabije” to nowy format telewizji Crime+Investigation Polsat (CI Polsat). W czterech odcinkach przedstawione zostaną losy czterech par, których związki miały tragiczny finał. Alicja i Adam to małżeństwo z Chorzowa - Alicja pewnego dnia nie wraca do domu. Od kilkunastu lat jej najbliżsi nie wiedzą, co się z nią stało. Elżbieta i Jacek - pozornie szczęśliwe małżeństwo z Rzeszowa. Któregoś ranka Jacek zadzwonił po karetkę, twierdząc, że jego żona nie żyje. Anna nie była już szczęśliwa z Mariuszem, wdała się w romans z Pedrem - portugalskim biznesmenem. Mariusz jednak nie pozwolił jej odejść, a ze spotkania z kochankiem swojej wybranki wrócił sam. Zuzanna zamieszkała u swojego ukochanego Piotra, właściciela stadniny koni w Beskidach. Gdy z czasem zbliżyła się do pracującego tam Marcina, Piotr wziął sprawy w swoje ręce. Marcin i jego kolega Bogdan zostali zamordowani. Początkiem każdej z tych historii była miłość, która z czasem zamieniła się w obsesję, zazdrość i nienawiść, prowadzące do tragedii.

„Przeżyć mimo wszystko” (​„Survivors With Denise Welch”)
emisja: we wtorki (od 11 maja br.) o 21:00

Sześcioodcinkowy program, prowadzony przez angielską aktorkę i osobowość telewizyjną, opowiada o losach ludzi, którzy przeżyli zamach na swoje życie, a po nim podjęli walkę o powrót do normalności. Każdy odcinek to historia innej osoby i horroru, jaki przeżyła - od ataku nożem przez oblanie kwasem czy trzygodzinne filmowane tortury aż po trzynaście lat koszmaru będącego udziałem ofiary terroru i przemocy. Denise Welch spotka się z jego bohaterem, by dowiedzieć się o czym myślał na każdym etapie zdarzenia i jak odnalazł w sobie siłę, by przetrwać, a potem zmierzyć się ze swoim oprawcą w sądzie. Widzowie dowiedzą się też, jak te wydarzenia nieodwracalnie odmieniły życie ocalałych. Materiał zawiera wywiady z ich rodzinami i przyjaciółmi, a także wypowiedzi prawników (więcej tutaj).

„Krwawe rozstania” 4 i 5 („Fatal Vows” 4 i 5)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 17 maja br.) o 20:05

Zemsta, chciwość, nienawiść, zdrada. Rozwód potrafi obudzić w ludziach najgorsze instynkty. W cyklu „Krwawe rozstania” widzowie zobaczą jak miłość zamienia się w podstęp, kłamstwo i tragedię. W historiach pokazanych burzliwych rozwodów, jeden z małżonków sięgał po brutalne środki, aby całkowicie pozbyć się partnera ze swojego życia. Autorzy programu, opowiadając przerażające historie, korzystali z zeznań świadków i udramatyzowanych rekonstrukcji zdarzeń (więcej tutaj).
 
Justyna Mazur w programie „Jedno z nas zabije”, foto: A+E Networks
Justyna Mazur w programie „Jedno z nas zabije”, foto: A+E Networks
Denise Welch w programie „Przeżyć mimo wszystko”, foto: A+E Networks
Denise Welch w programie „Przeżyć mimo wszystko”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...