reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Czas decyzji. Bitwa o Rzeszów” w TVN24

dodano: 2021-04-29 20:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN24 TVN 24 „Czas decyzji” W niedzielę, 2 maja br. o godz. 20:00 w kanale TVN24 wyemitowany zostanie program „Czas decyzji. Bitwa o Rzeszów”. Debatę poprowadzi Katarzyna Kolenda-Zaleska. O fotel prezydenta Rzeszowa walczą: wiceprzewodniczący Rady Miasta Rzeszowa Konrad Fijołek (kandydat Koalicji Obywatelskiej, Lewicy, Polskiego Stronnictwa Ludowego i Polski 2050 Szymona Hołowni), popierana przez Prawo i Sprawiedliwość wojewoda podkarpacka Ewa Leniart, kandydat Solidarnej Polski i wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł (popierany przez Tadeusza Ferenca i Porozumienie Jarosława Gowina) oraz poseł Konfederacji Grzegorz Braun. Program będzie można oglądać również w TVN24 GO.

TVN24 TVN 24 „Czas decyzji”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 2 maja br. o godzinie 20:00 w TVN24 i TVN24 GO odbędzie się starcie kandydatów na urząd prezydencki w Rzeszowie. Kandydaci do objęcia prezydenckiego fotela w Rzeszowie to: wiceprzewodniczący Rady Miasta Rzeszowa Konrad Fijołek (wspólny kandydat Koalicji Obywatelskiej, Lewicy, Polskiego Stronnictwa Ludowego i Polski 2050 Szymona Hołowni), popierana przez Prawo i Sprawiedliwość wojewoda podkarpacka Ewa Leniart, kandydat Solidarnej Polski i wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł (popierany także przez Tadeusza Ferenca i Porozumienie Jarosława Gowina) oraz poseł Konfederacji Grzegorz Braun.

Dyskusję poprowadzi Katarzyna Kolenda-Zaleska, dziennikarka TVN24 i „Faktów TVN” oraz prezeska Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Goście w studio przedstawią swoje stanowisko w trzech kwestiach - pandemia i służba zdrowia, polityka krajowa i samorząd oraz sprawy lokalne Rzeszowa. Dodatkowo każdy reprezentant będzie miał możliwość zadania pytań konkurentowi oraz odpowiedzi. Wszystko według ustalonych wcześniej reguł - kolejności głosu oraz mierzonego czasu wypowiedzi.

Po debacie widzowie zobaczą program specjalny - zaproszeni do studia TVN24 eksperci i publicyści skomentują przebieg spotkania kandydatów na urząd prezydencki w Rzeszowie (więcej tutaj).

Do przyspieszonych wyborów prezydenta Rzeszowa dojdzie z powodu rezygnacji z tego stanowiska Tadeusza Ferenca. Pierwotnie głosowanie miało się odbyć w niedzielę, 9 maja br., ale zostało przełożone na niedzielę, 13 czerwca br. - stało się tak w wyniku decyzji premiera RP Mateusza Morawieckiego, po tym, jak Krzysztof Saczka, pełniący obowiązki głównego inspektora sanitarnego, zarekomendował szefowi rządu przesunięcie wyborów z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju.
 
Program „Czas decyzji. Bitwa o Rzeszów” poprowadzi Katarzyna Kolenda-Zaleska, foto: TVN Discovery
Program „Czas decyzji. Bitwa o Rzeszów” poprowadzi Katarzyna Kolenda-Zaleska, foto: TVN Discovery


„Czas decyzji. Bitwa o Rzeszów” - emisja w niedzielę, 2 maja 2021 roku o godz. 20:00 w TVN24 i TVN24 GO.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

279 zł Więcej...