reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-07-24 - 2021-07-25 - 2021-07-26

1-4.05 Polsat Sport: Derby Glasgow, UFC i magazyny

dodano: 2021-05-01 02:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 1-3 maja br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Tauron 1. Liga, Liga Mistrzów siatkarek, Liga Mistrzów siatkarzy, Liga Mistrzów futsalistów, Fortuna Puchar Polski piłkarzy, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Scottish Premiership, Major League Soccer (MLS), Liga NOS, Ligue 1 Uber Eats, Serie A Tim, La Liga Santander, Bundesliga, Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Premier Boxing Champions, FIA World Endurance Championship, Formuła 1, Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE, curling, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - European Masters (EU Masters).

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), Liga Mistrzów siatkarek (więcej tutaj), Liga Mistrzów siatkarzy (więcej tutaj), Liga Mistrzów futsalistów (więcej tutaj i tutaj), Fortuna Puchar Polski piłkarzy (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Liga NOS (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj i tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska Premier Boxing Champions (więcej tutaj i tutaj), FIA World Endurance Championship (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), MotoE (więcej tutaj), curling (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - European Masters (EU Masters) (więcej tutaj).

Plan transmisji:

1 maja (sobota)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 Monster Jam, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 Fortuna Puchar Polski piłkarzy: „Magazyn Pucharu Polski” - magazyn, Polsat Sport

8:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

11:40 KSW53, Polsat Sport Fight

11:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: MotoGP Show, polsatsport.pl

11:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 3. sesja treningowa w klasie MotoE, polsatsport.pl

12:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

12:30 Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - ŁKS Łódź, Polsat Sport

12:30 Formuła 1, Grand Prix Portugalii: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

12:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:00 tenis ziemny, turniej ATP w Estoril: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:15 (Eurosport 2) i 13:30 (Polsat Sport News) FIA World Endurance Championship: wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps, Polsat Sport News i Eurosport 2

13:30 tenis ziemny, turniej ATP w Monachium: 1. półfinał gry pojedynczej, Ipla

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

13:55 La Liga Santander: SD Eibar - CD Alaves Vitoria-Gasteiz, Eleven Sports 3
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

14:00 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

14:05 FIA World Endurance Championship: wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps, Polsat Sport News

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:50 Liga Mistrzów futsalistów, 1. półfinał: Inter FS Alcalá de Henares - Sporting CP Lizbona, Polsat Sport Premium 1

14:55 Serie A Tim: Hellas Werona - Spezia Calcio, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

15:00 Liga Mistrzyń siatkarek, finał: A.Carraro Imoco Conegliano - VakifBank Stambuł, Polsat Sport

15:00 tenis ziemny, turniej ATP w Monachium: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:00 Formuła 1, Grand Prix Portugalii: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

15:05 (Polsat Sport News) i 17:20 (Eurosport 2) FIA World Endurance Championship: wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps, Polsat Sport News i Eurosport 2

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: MotoE, polsatsport.pl

16:30 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

16:55 Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - RC Lens, Eleven Sports 2 i nSport+

16:55 Fortuna 1. Liga: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec, Ipla

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

17:00 tenis ziemny, turniej ATP w Estoril: 2. półfinał gry pojedynczej, Ipla

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

17:50 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

17:55 Serie A Tim: FC Crotone - Inter Mediolan, Eleven Sports 1

18:00 „Najlepsze gole VfB Stuttgart” - magazyn, Eleven Sports 3

18:00 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 4

18:25 La Liga Santander: SD Huesca - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

19:00 Liga Mistrzów siatkarzy, finał: Trentino Itas - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

19:00 Energa Basket Liga, 3. mecz finałowy fazy play-off: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Enea Zastal BC Zielona Góra, Polsat Sport Extra

19:05 Major League Soccer (MLS): New York Red Bulls Nowy Jork - Chicago Fire FC, Polsat Sport News

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 Liga Mistrzów futsalistów, 2. półfinał: Kajrat Ałmaty - FC Barcelona, Polsat Sport Premium 1

20:00 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Benevento Calcio Benewent, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:30 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Lille OSC - OGC Nice Nicea, Eleven Sports 2 i nSport+

21:00 Bundesliga: „Najszybsze gole Bundesligi” - magazyn, Eleven Sports 3

21:25 Liga NOS: Sporting CP Lizbona - CD Nacional Funchal, Eleven Sports 3

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 curling, mistrzostwa świata kobiet w Calgary: Kanada - Szwajcaria, Polsat Sport Extra

22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Moi bohaterowie: Joshua Kimmich” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:30 „Legendy ligi niemieckiej” - magazyn, Eleven Sports 4

Noc z 1 na 2 maja (z soboty na niedzielę)
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 KSW54, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

1:00 „Bundesliga Dino” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

1:05 Major League Soccer (MLS): New England Revolution Foxborough - Atlanta United FC, Polsat Sport News

2:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

2:50 „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight

3:00 gala bokserska Premier Boxing Champions w Carson, Polsat sport Extra

3:00 curling, mistrzostwa świata kobiet w Calgary: Japonia - Chiny, Polsat Sport News

4:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

2 maja (niedziela)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

8:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

9:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: wyścig w klasie MotoE, polsatsport.pl

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl

11:55 Fortuna 1. Liga: Apklan Resovia Rzeszów - GKS Bełchatów, Ipla

12:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 4

12:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

12:10 Eredivisie: ADO Den Haag Haga - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Premium 2

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

12:25 Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: Górnik Łęczna - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Polsat Sport

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:35 Fortuna 1. Liga: GKS Jastrzębie-Zdrój - Odra Opole, Ipla

12:55 Scottish Premiership: Rangers FC Glasgow - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport Premium 1

13:30 tenis ziemny, turniej ATP w Monachium: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:00 Formuła 1, Grand Prix Portugalii: wyścig, Eleven Sports 1

14:25 Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - FC Emmen, Polsat Sport Premium 2

14:55 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Cagliari Calcio, Eleven Sports 2

14:55 Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 3

14:55 Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 4

15:00 (Polsat Sport) i 15:50 (Polsat) Fortuna Puchar Polski piłkarzy, finał: Raków Częstochowa - Arka Gdynia, Polsat i Polsat Sport

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: MotoGP Show, Polsat Sport News i polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 KSW59, Polsat Sport News

16:10 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:40 Eredivisie: PSV Eindhoven - SC Heerenveen, Polsat Sport Premium 2

16:45 Tauron 1. Liga: BBTS Bielsko-Biała - LUK Politechnika Lublin, Ipla

16:55 Fortuna: Liga: FC Slovan Liberec - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

17:00 tenis ziemny, turniej ATP w Estoril: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

17:00 curling, mistrzostwa świata kobiet w Calgary: Szwecja - Japonia, Polsat Sport News

17:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

17:00 „Bundesliga Dino” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

17:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:55 Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

18:55 Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - GKS Tychy, Ipla

19:05 Fortuna 1. Liga: Radomiak Radom - Stomil Olsztyn, Ipla

19:10 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

19:15 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - FC Viktoria Plzeň Pilzno, Polsat Sport Extra

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 La Liga Santander: Valencia CF Walencja - FC Barcelona, Eleven Sports 1

20:00 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

20:40 Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - AS Roma Rzym, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

20:55 Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 3, Canal+ Sport 2 i nSport+

21:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 curling, mistrzostwa świata kobiet w Calgary: Kanada - Stany Zjednoczone Ameryki, Polsat Sport

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:00 Bundesliga: „Najlepsi pomocnicy Bundesligi lat 90.” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 KSW47, Polsat Sport Fight

23:35 Bundesliga: „Najlepsi dryblerzy Bundesligi” - magazyn, Eleven Sports 3

23:40 „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

Noc z 2 na 3 maja (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 KSW47, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

1:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

2:00 „Werder Double” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:00 curling, mistrzostwa świata kobiet w Calgary: Szwajcaria - Dania, Polsat Sport

3 maja (poniedziałek)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 3

5:00 „Czas wojowników” - magazyn, Polsat Doku

5:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:07 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

10:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

11:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

11:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:07 KSW56, Polsat Sport News

12:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 „Do jednej bramki” - magazyn, Ipla

12:07 KSW56, Polsat Sport News

13:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

15:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 curling, mistrzostwa świata kobiet w Calgary: Szwajcaria - Japonia, Polsat Sport News

17:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:25 KSW48, Polsat Sport Fight

17:55 Bundesliga: 1. FSV Mainz 05 Moguncja - Hertha BSC Berlin, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

18:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

18:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

18:00 La Liga Santander: „Magazyn LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 2

18:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:00 Energa Basket Liga, 4. mecz finałowy fazy play-off: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Enea Zastal BC Zielona Góra, Polsat Sport

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 Liga Mistrzów futsalistów: finał, Polsat Sport Premium 1

20:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

20:00 PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 1

20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 „Legendy ligi niemieckiej” - magazyn, Eleven Sports 3

20:30 Fortuna 1. Liga: „Magazyn Fortuna 1. Ligi” - magazyn, Polsat Sport News

20:40 Serie A Tim: Torino FC Turyn - Parma Calcio, Eleven Sports 3

20:55 La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - Athletic Bilbao, Eleven Sports 2

21:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 curling, mistrzostwa świata kobiet w Calgary: Kanada - Korea Południowa, Polsat Sport

22:30 Eredivisie: „Magazyn ligi holenderskiej” - magazyn, Polsat Sport Extra

22:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Fight

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 „HHH - Hamburger SV” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 3 na 4 maja (z poniedziałku na wtorek)
0:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

1:00 KSW53, Polsat Sport

1:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

2:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 curling, mistrzostwa świata kobiet w Calgary: Chiny - Szwajcaria, Polsat Sport


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

499 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...