reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Animacje i komedie w majówkę w kanale Puls 2

dodano: 2021-04-30 09:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Puls 2 Puls2 W dniach 1-3 maja br. - w Święto Pracy, Dzień Flagi RP, Święto Konstytucji 3 Maja i Święto Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski - kanał Puls 2 poleca widzom takie filmy jak „Szeregowiec Dolot”, „Ojciec panny młodej” i „Ojciec panny młodej 2”, w ramach pasma „Sobotnie super animacje” takie produkcje jak „Futrzaki ruszają na ratunek”, „Zakochany wilczek” i „Ratatuj”, a w ramach pasma „Puls Kids” takie seriale jak „Smerfy”, „Bing”, „Mustang: Duch wolności” i „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot”.

Puls 2 Puls2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, majówka będzie wyjątkowa - a to za sprawą hitów filmowych w kanale Puls 2. Od 1 do 3 maja br. na widzów czekać będą hity filmowe z gwiazdami, wielkie premiery oraz przezabawne animacje.

W sobotę, 1 maja br. - w Święto Pracy, kanał Puls 2 zaprasza na pasmo „Sobotnie super animacje”. Rozpocznie je o o godzinie 16:45 film „Futrzaki ruszają na ratunek” - o kocie, który marzy o karierze muzycznej. Czy uda mu się zrealizować sny o sławie? Następnie o godzinie 18:20 Puls 2 pokaże animację „Zakochany wilczek” - o dwóch wilkach, które próbują wrócić do domu, po tym jak zostały wywiezione na drugi koniec kraju. Czy pomimo różnic charakterów i napotkanych po drodze przeszkód uda im się szczęśliwie zakończyć tę podróż? O godzinie 20:00 Puls 2 zaprosi widzów na film Disneya „Ratatuj”. Młody szczur o imieniu Remy pragnie zostać szefem kuchni w Paryżu. Czy jest to w ogóle możliwe? Jak zapowiada nadawca, doskonała zabawa i spora dawka dobrego humoru dla każdego (więcej tutaj i tutaj).

W niedzielę, 2 maja br. - w Dzień Flagi RP, o godzinie 12:20 na widzów czekać będzie „Szeregowiec Dolot” - opowieść o gołębiu pocztowym próbującym dostać się do elitarnej jednostki Royal Air Force (RAF), noszącej w czasie II wojny światowej wiadomości dla Aliantów. O godzinie 13:50 („Ojciec panny młodej”) i o 15:55 („Ojciec panny młodej 2”) Puls 2 zaprosi na dwie komedie z serii „Ojciec panny młodej” (więcej tutaj).

W poniedziałek, 3 maja br. - w Święto Konstytucji 3 Maja i Święto Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, od rana Puls 2 zaprosi na seriale animowane w ramach pasma „Puls Kids” (więcej tutaj). Wśród tytułów pojawią się takie propozycje jak m.in. „Smerfy” (więcej tutaj), „Bing” (więcej tutaj), „Mustang: Duch wolności” (więcej tutaj), „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot” (więcej tutaj) i inne.
 
Bohaterowie serialu animowanego „Mustang: Duch wolności”, foto: DreamWorks Spirit Riding Free/DreamWorks Animation LLC.
Bohaterowie serialu animowanego „Mustang: Duch wolności”, foto: DreamWorks Spirit Riding Free/DreamWorks Animation LLC.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...