reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Animacje i komedie w majówkę w kanale Puls 2

dodano: 2021-04-30 09:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Puls 2 Puls2 W dniach 1-3 maja br. - w Święto Pracy, Dzień Flagi RP, Święto Konstytucji 3 Maja i Święto Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski - kanał Puls 2 poleca widzom takie filmy jak „Szeregowiec Dolot”, „Ojciec panny młodej” i „Ojciec panny młodej 2”, w ramach pasma „Sobotnie super animacje” takie produkcje jak „Futrzaki ruszają na ratunek”, „Zakochany wilczek” i „Ratatuj”, a w ramach pasma „Puls Kids” takie seriale jak „Smerfy”, „Bing”, „Mustang: Duch wolności” i „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot”.

Puls 2 Puls2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, majówka będzie wyjątkowa - a to za sprawą hitów filmowych w kanale Puls 2. Od 1 do 3 maja br. na widzów czekać będą hity filmowe z gwiazdami, wielkie premiery oraz przezabawne animacje.

W sobotę, 1 maja br. - w Święto Pracy, kanał Puls 2 zaprasza na pasmo „Sobotnie super animacje”. Rozpocznie je o o godzinie 16:45 film „Futrzaki ruszają na ratunek” - o kocie, który marzy o karierze muzycznej. Czy uda mu się zrealizować sny o sławie? Następnie o godzinie 18:20 Puls 2 pokaże animację „Zakochany wilczek” - o dwóch wilkach, które próbują wrócić do domu, po tym jak zostały wywiezione na drugi koniec kraju. Czy pomimo różnic charakterów i napotkanych po drodze przeszkód uda im się szczęśliwie zakończyć tę podróż? O godzinie 20:00 Puls 2 zaprosi widzów na film Disneya „Ratatuj”. Młody szczur o imieniu Remy pragnie zostać szefem kuchni w Paryżu. Czy jest to w ogóle możliwe? Jak zapowiada nadawca, doskonała zabawa i spora dawka dobrego humoru dla każdego (więcej tutaj i tutaj).

W niedzielę, 2 maja br. - w Dzień Flagi RP, o godzinie 12:20 na widzów czekać będzie „Szeregowiec Dolot” - opowieść o gołębiu pocztowym próbującym dostać się do elitarnej jednostki Royal Air Force (RAF), noszącej w czasie II wojny światowej wiadomości dla Aliantów. O godzinie 13:50 („Ojciec panny młodej”) i o 15:55 („Ojciec panny młodej 2”) Puls 2 zaprosi na dwie komedie z serii „Ojciec panny młodej” (więcej tutaj).

W poniedziałek, 3 maja br. - w Święto Konstytucji 3 Maja i Święto Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, od rana Puls 2 zaprosi na seriale animowane w ramach pasma „Puls Kids” (więcej tutaj). Wśród tytułów pojawią się takie propozycje jak m.in. „Smerfy” (więcej tutaj), „Bing” (więcej tutaj), „Mustang: Duch wolności” (więcej tutaj), „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot” (więcej tutaj) i inne.
 
Bohaterowie serialu animowanego „Mustang: Duch wolności”, foto: DreamWorks Spirit Riding Free/DreamWorks Animation LLC.
Bohaterowie serialu animowanego „Mustang: Duch wolności”, foto: DreamWorks Spirit Riding Free/DreamWorks Animation LLC.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...