reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wymiana kart V13 w Sky DE

dodano: 2021-04-30 21:53
autor: HP | źródło: Sky.de/satkurier.pl

Sky Deutschland karta V13 360px.jpg W Niemczech ze względu na piractwo na całego ruszyła błyskawiczna akcja wymiany kart V13 platformy Sky Deutschland dla systemu dostępu warunkowego VideoGuard. Wcześniej podobny manewr platforma Sky wykonała w Szwajcarii - pisaliśmy o tym tu. Wiadomo było, że podobnie stanie się w Niemczech i Austrii.

Sky D
Sky Deutschland karta V13 wymiana kart 2021 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Karty Sky V13 w systemie VideoGuard od jakiegoś czasu były rozpracowane przez hakerów i pozwalały na powszechny dostęp do kanałów niemieckiej platformy Sky w card sharingu. Nie wiadomo ile takich kart  było w obiegu i w jakich krajach niemieckojęzycznych (Niemcy, Szwajcaria, Austria).

Sky Deutschland stara się bardzo szybko reagować na potencjalne zagrożenia piractwem i card sharingiem.
Abonenci używający kart V13 mają dostać pocztą nowe karty V15. Będą mieli zaledwie 10 dni na ich aktywację, bo po tym czasie stare karty V13 zostaną dezaktywowane. Trzeba przyznać, że niemiecki Sky ma „ciśnienie" na wymianę kart V13, bo po ich wyeliminowaniu nie będzie możliwości oglądania kanałów Sky Deutschland w sharingu. 

Sky DE stara się aktualizować technologię transmisji i szyfrowania, aby zapobiec nielegalnej dystrybucji swoich kanałów. Niektóre rodzaje kart były bardzo podatne na „niewłaściwe użycie przez osoby trzecie". Dlatego niemiecki Sky chce zapewnić nowsze karty V15.

Karty V15 wysyłane są bezpłatnie - nie ma również żadnych kosztów wysyłki i aktywacji.
Po otrzymaniu pisemnego zawiadomienia z wyprzedzeniem mija około 14 dni, zanim nowa karta V15 przyjdzie pocztą. Należy wymienić kartę natychmiast po dostawie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Card sharing


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...