reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-07-31 - 2021-08-01 - 2021-08-02

Sport w polskiej TV 2.05.2021

dodano: 2021-05-01 14:55 | aktualizacja: 2021-05-02 19:23
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Premier League w 4K: Manchester United – Liverpool FC. Transmisja live z Fortuna Pucharu Polski: Raków Częstochowa - Arka Gdynia w Polsacie Sport i Polsacie. Aktualizacja: mecz Manchester United - Liverpool został odwołany ze względu na protesty kibiców MU.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Liverpool FC   [Aktualizacja: mecz Manchester United - Liverpool został odwołany ze względu na protesty kibiców MU]
Komentarz neutralny: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
Komentarz z punktu widzenia fanów Manchesteru United: Edward Durda, Bartłomiej Bolczyk
Komentarz z punktu widzenia fanów Liverpoolu: Tomasz Smokowski, Adrian Kijewski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Liverpool FC  [Aktualizacja: mecz Manchester United - Liverpool został odwołany ze względu na protesty kibiców MU]
Komentarz neutralny: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
Komentarz z punktu widzenia fanów Manchesteru United: Edward Durda, Bartłomiej Bolczyk
Komentarz z punktu widzenia fanów Liverpoolu: Tomasz Smokowski, Adrian Kijewski
 
CANAL+ Sport

11:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
2. runda
Komentarz: Bartosz Ignacik, Klaudia Jans-Ignacik

13:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
2. runda
Komentarz: Michał Lewandowski, Joanna Sakowicz - Kostecka

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United – Arsenal FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Ćwiąkała

20:15 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur – Sheffield United
Komentarz: Adrian Olek, Jarosław Koliński
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Valladolid – Real Betis
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF – Getafe CF
Komentarz: Piotr Laboga, Wojciech Jagoda

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Granada CF – Cádiz CF
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
AS Monaco – Olympique Lyon
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Family

18:30 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
2. runda
Komentarz: Marek Furjan, Dawid Celt

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Kamil Chanas
Eleven Sports 1

16:00 Formuła 1: Grand Prix Portugalii:
Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF – FC Barcelona
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 2

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
SS Lazio – Genoa CFC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
SSC Napoli – Cagliari Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Udinese Calcio – Juventus FC

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
UC Sampdoria – AS Roma
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Sassuolo Calcio – Atalanta Bergamo
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Tomasz Zieliński

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
AS Monaco – Olympique Lyon
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
SS Lazio – Genoa CFC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC – ACF Fiorentina
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Udinese Calcio – Juventus FC

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
UC Sampdoria – AS Roma
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
 
Eurosport 1

13:45 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Finał

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Holandia – Polska

Komentarz: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź

19:45 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Finał

22:00 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Finał

23:30 Wyścigi samochodowe: IndyCar, Fort Worth:
Wyścig
 
Eurosport 2

13:45 Kolarstwo szosowe: Tour de Romandie:
Etap 5

23:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar, Fort Worth:
Wyścig
 
Golf Channel

14:30 Golf: European Tour:
Finał
Komentarz: Jacek Person

21:30 Golf: PGA Tour, Palm Harbor:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Metro

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Holandia – Polska

Komentarz: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź
 
Motowizja

14:20 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Spielberg:
Wyścig 2 

15:35 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Spielberg:
Wyścig 2 

21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Kansas Speedway:
Wyścig
 
nSport+

15:45 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Cellfast Wilki Krosno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Komentarz: Michał Łopaciński, Tomasz Piszcz

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Granada CF – Cádiz CF
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
AS Monaco – Olympique Lyon
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
 
Polsat

16:00 Piłka nożna: Fortuna Puchar Polski:
Raków Częstochowa – Arka Gdynia


 
Polsat Sport Premium 1

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership:
Rangers FC – Celtic FC

17:00 Piłka nożna: Fortuna Liga:
FC Slovan Liberec – AC Sparta Praga
 
Polsat Sport Premium 2

12:15 Piłka nożna: Eredivisie: 
ADO Den Haag – Feyenoord

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax – FC Emmen

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven – sc Heerenveen
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Górnik Łęczna – Bruk-Bet Termalica Nieciecza

16:00 Piłka nożna: Fortuna Puchar Polski:
Raków Częstochowa – Arka Gdynia

22:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Świata: 
USA – Kanada
Komentarz: Adam Sterczewski, Maciej Cesarz

03:00 (nd/pn) Curling kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Szwajcaria – Dania
Komentarz: Adam Sterczewski, Maciej Cesarz
 
Polsat Sport Extra

13:30 Tenis: ATP World Tour, Monachium:
Finał

17:00 Tenis: ATP World Tour, Estoril:
Finał

19:30 Piłka nożna: Fortuna Liga:
SK Slavia Praga – FC Viktoria Pilzno

 
Polsat Sport News

11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Hiszpanii:
Wyścig

12:20 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Hiszpanii:
Wyścig

14:05 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Hiszpanii:
Wyścig

17:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Szwecja – Japonia
Komentarz: Adam Sterczewski, Maciej Cesarz
 
Sportklub

14:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes
Komentarz: Jakub Ryś

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
HAKRO Merlins Crailsheim – Hamburg Towers
Komentarz: Krzysztof Sendecki

20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Herbalife Gran Canaria – UCAM Murcia CB
Komentarz: Radosław Spiak
 
TVP 2

19:05 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata sztafet:
Dzień 2
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara 
 
TVP Sport

15:35 Wyścigi konne: Tor Newmarket 2021 - QIPCO 1000 Guiness:
Zawody

19:05 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata sztafet:
Dzień 2
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara   


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 700 mini wieża

Technisat DigitRadio 700 - kompaktowa wieża stereo 2x20W

749 zł Więcej...