Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z zaległego meczu Bundesligi:1. FSV Mainz 05 – Hertha BSC. Transmisje live z WTA World Tour Madryt tylko w CANAL+ Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Cracovia – Górnik Zabrze
Komentarz: Rafał Dębiński, Radosław Majdan CANAL+ Sport
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Adrian Olek, Wojciech Jagoda
21:15 Piłka nożna: Premier League: Burnley FC – West Ham United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny CANAL+ Sport 2
13:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt: 1/8 finału
Petra Kvitova - Veronika Kudermietova
Komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans - Ignacik
15:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt: 1/8 finału
Ons Jabeur - Belinda Bencic
Komentarz: Michał Lewandowski, Dawid Celt
19:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt: 1/8 finału Iga Świątek - Ashleigh Barty
Komentarz: Bartosz Ignacik, Tomasz Wiktorowski CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Adrian Olek, Wojciech Jagoda
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Cracovia – Górnik Zabrze
Komentarz: Rafał Dębiński, Radosław Majdan CANAL+ Family
19:00 Piłka nożna: Premier League: West Bromwich Albion – Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Piotr Domagała, Michał Gutka Eleven Sports 1
18:00 Piłka nożna: Bundesliga: 1. FSV Mainz 05 – Hertha BSC
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak
Eleven Sports 2
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Sevilla FC – Athletic Bilbao
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda Eleven Sports 3
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Torino FC – Parma Calcio 1913
Komentarz: Dominik Guziak, Piotr Czachowski Eleven Sports 4
18:00 Piłka nożna: Bundesliga: 1. FSV Mainz 05 – Hertha BSC
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak Eurosport 1
13:45 Snooker: Mistrzostwa Świata: Finał
15:00 Snooker: Mistrzostwa Świata: Finał
19:45 Snooker: Mistrzostwa Świata: Finał nSport+
16:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa Cellfast Wilki Krosno - Orzeł Łódź
Komentarz: TBC
18:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Aforti Start Gniezno
Komentarz: Edward Durda, Mateusz Kędzierski Polsat Sport Premium 1
09:00 Futsal: Liga Mistrzów UEFA: Kairat Almaty – FC Barcelona
Komentarz: Grzegorz Michalewski, Krzysztof Kuchciak
13:00 Futsal: Liga Mistrzów UEFA: Movistar Inter – Sporting CP
Komentarz: Grzegorz Michalewski, Krzysztof Kuchciak
19:50 Futsal: Liga Mistrzów UEFA: Finał
Komentarz: Grzegorz Michalewski, Krzysztof Kuchciak Polsat Sport
11:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt: 1. runda
13:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt: 1. runda
15:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt: 1. runda
19:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski – Enea Zastal BC Zielona Góra
22:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Świata: Kanada – Korea Południowa
Komentarz: Adam Sterczewski, Maciej Cesarz
03:00 (pn/wt) Curling kobiet: Mistrzostwa Świata: Chiny – Szwajcaria
Komentarz: Adam Sterczewski, Maciej Cesarz Polsat Sport Extra
18:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt: 1. runda
20:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt: 1. runda Polsat Sport News
17:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Świata: Szwajcaria – Japonia
Komentarz: Adam Sterczewski, Maciej Cesarz TVP Sport
11:30 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: Czarni Sosnowiec – UKS SMS Łódź
Komentarz: Michał Zawacki