reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Folwarska i Smoliński wspominają 10 lat Polo TV

dodano: 2021-05-03 02:59 | aktualizacja: 2021-05-03 22:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Polo TV 10 lat W czwartek, 6 maja br. o godz. 15:15 w kanale Polo TV wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek programu „10 lat Polo TV: Maciek i Edyta”. Poprowadzą go Edyta Folwarska i Maciej Smoliński. W maju br. nastąpi także zmiana w programie „I love disco” - jego prowadzenie od Edyty Folwarskiej przejmie Norbert Bieńkowski. Nadawca zachęca również do udziału w konkursie, w którym można wygrać koncert gwiazd disco polo, a który stacja pokaże w tegoroczne wakacje.

Polo TV 10 lat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od dekady Polo TV prezentuje  muzykę disco polo i gwiazdy tego nurtu. Z okazji dziesięciolecia stacji od czwartku, 6 maja br. na antenie pojawi się nowy program - „10 lat Polo TV: Maciek i Edyta” (premiery w czwartki o godzinie 15.15, powtórki w piątki o godzinie 15:15 i w niedziele o godzinie 9:10). Będzie to specjalny magazyn muzyczny w którym prezenterzy stacji Edyta Folwarska i Maciej Smoliński (współpracujący z Polo TV od początku istnienia) podzielą się wspomnieniami oraz ciekawostkami związanymi z dekadą pracy w stacji. Odniosą się również do historii muzyki disco polo i opowiedzą co tak naprawdę dzieje się za kulisami, kiedy widzowie widzą piękny program na ekranie. Zdradzą w nim również jakie jeszcze niespodzianki urodzinowe stacja szykuje w tym roku.

W maju br. również szykuje się zmiana w programie „I love disco”. Jego prowadzenie przejmuje Norbert Bieńkowski. Jak zapowiada nadawca, plotki, wieści z branży i metamorfozy ze świata disco polo okiem Norberta Bieńkowskiego to będzie ciekawe doświadczenie. Dzięki Norbertowi Bieńkowskiemu widzowie dowiedzą się wszystkiego, czego jeszcze nie wiedzieli o gwiazdach disco. Program „I love disco” na antenie Polo TV emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 14:30 (więcej tutaj).

W związku z jubileuszem planowane są dodatkowe atrakcje antenowe rozłożone na cały 2021 rok. Wśród nich jest między innymi, trwający już, konkurs, w którym to telewidzowie - fani Polo TV, mogą wygrać koncert gwiazd disco polo. Koncert ten zostanie wyemitowany w Polo TV w tegoroczne wakacje (więcej tutaj).
 
Edyta Folwarska w programie „I love disco”, foto: Grupa ZPR Media/Cyfrowy Polsat
Edyta Folwarska w programie „I love disco”, foto: Grupa ZPR Media/Cyfrowy Polsat
Maciej Smoliński i Edyta Folwarska w programie „10 lat Polo TV: Maciek i Edyta”, foto: Cyfrowy Polsat
Maciej Smoliński i Edyta Folwarska w programie „10 lat Polo TV: Maciek i Edyta”, foto: Cyfrowy Polsat
Norbert Bieńkowski w programie „I love disco”, foto: Cyfrowy Polsat
Norbert Bieńkowski w programie „I love disco”, foto: Cyfrowy Polsat
v


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

145 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...