reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Greta Thunberg: rok by zmienić świat” w BBC Earth

dodano: 2021-04-28 15:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: BBC Earth/satkurier.pl

Greta Thunberg BBC Earth serial dokumentalny 2021 360px.jpg W czwartek, 27 maja br. o godz. 19:55 w kanale BBC Earth wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek brytyjskiego serialu dokumentalnego „Greta Thunberg: rok by zmienić świat” (Greta Thunberg: A Year to Change the World). Jego bohaterką będzie Greta Thunberg.

BBC Studios
Greta Thunberg BBC Earth serial dokumentalny 2021 fot. BBC Studios 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
 - W 2019 roku młoda aktywistka klimatyczna Greta Thunberg decyduje się na roczną przerwę od szkoły, aby zgłębić naukowe aspekty globalnego ocieplenia i zaapelować do światowych przywódców, by podjęli działania na rzecz ochrony środowiska. Dzięki trzyczęściowej serii wyprodukowanej na zlecenie BBC widzowie towarzyszyć będą w tej rocznej wyprawie, podczas której osiągająca dopiero pełnoletniość Greta Thunberg przenosi swoją walkę przeciwko zmianom klimatu na scenę globalną. Gdy Covid-19 sprawia, że życie z dnia na dzień staje w miejscu, Greta Thunberg musi zmierzyć się z jeszcze większym wyzwaniem - przekonać świat, który boryka się z jednym kryzysem, by wreszcie stawił czoła drugiemu - czytamy w opisie.

Dodajmy, iż postać Grety Thunberg budzi kontrowersje. Dla części osób jest ona aktywistką walczącą o środowisko, a dla innych jej działalności została wykreowana przez specjalistów od marketingu i jej rodziców - Malenę Ernman i Svante Thunberga, m.in. w celu sprzedaży przez nich książek ich autorstwa.

„Greta Thunberg: rok by zmienić świat” - emisja w czwartki (od 27 maja 2021 roku) o godz. 19:55 w BBC Earth.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...