reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy pakiet 1000 GB w sieci Play

dodano: 2021-05-03 08:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Groupe Iliad

Play Barbara Kurdej-Szatan Jak czytamy w komunikacie, nowy pakiet 1000 GB dla najbardziej wymagających użytkowników w sieci Play (P4, Groupe Iliad). Fioletowy operator przygotował nowe rozwiązanie dla osób i całych rodzin, które na co dzień potrzebują naprawdę dużej ilości danych do zdalnej nauki, pracy i rozrywki. Od teraz w ofercie internetu bezprzewodowego dostępny jest nowy pakiet 1000 GB z routerem w zestawie.

Play komunikat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada operator, surfowanie po sieci, praca i nauka zdalna, oglądanie nowości filmowych czy rozrywka online - to wszystko dostępne jest teraz dla klientów sieci Play dzięki najnowszej ofercie internetu bezprzewodowego. Jest to rozwiązanie idealnie odpowiadające na współczesne potrzeby całych rodzin, które obecnie spędzają więcej czasu korzystając z internetu ze względu na codzienne obowiązki oraz rozrywkę wymagającą dużej ilości danych.

Najnowszy pakiet do 1000 GB z dostępem do technologii 5G kosztuje 200 zł miesięcznie. Do tego klienci otrzymują router domowy ZTE MC801A 5G umożliwiający połączenie przewodowe oraz Wi-Fi do 30 urządzeń jednocześnie w cenie 99 zł na start.

Operator proponuje też wspomniany pakiet 1000 GB w opcji z rozwiązaniem Net Box (więcej tutaj i tutaj). Jak zapowiada operator, to zestaw internetu domowego z modemem dla osób, które mieszkają poza miastem i potrzebują mocniejszego sygnału i lepszego zasięgu. Połączenie mocnego modemu zewnętrznego z routerem Wi-Fi przydaje się tam, gdzie przez odległość od nadajników zasięg jest niewystarczający, na przykład na przedmieściach czy w małych miejscowościach.
 
Nowy pakiet 1000 GB dla najbardziej wymagających użytkowników w sieci Play, foto: Groupe Iliad
Nowy pakiet 1000 GB dla najbardziej wymagających użytkowników w sieci Play, foto: Groupe Iliad


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...