reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-01-25 - 2022-01-26

E-sport i premiery w maju w kanale Gametoon

dodano: 2021-05-04 23:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V.

Gametoon HD W maju br. kanał Gametoon poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Zapomniane przygody”, „Szachy Gametoon Arena”, „Stream Nation, Immortals Fenyx Rising: Zagubieni Bogowie” i „Stream Nation, Outer Wilds”.

Gametoon HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, maj kojarzy się najczęściej z długim weekendem, grillem, odpoczynkiem i coraz lepszą pogodą.

Telewizja Gametoon​​​​​​​, aby urozmaicić widzom ten czas, przygotował kilka premier.

Maj 2021 roku w ofercie kanału Gametoon:

„Zapomniane przygody”
emisja: od soboty, 8 maja br. o 19:05

Jeśli lubicie gry fabularne, Gametoon ma dla widzów prawdziwą gratkę - powraca z nową serią, w której będziecie mogli przyjrzeć się historii przebiegającej w świecie „Forgotten Realms”. Grupa przyjaciół wchodzi w posiadanie „mapy skarbu”. Poszukiwacze przygód zostają wciągnięci w odwieczną wojnę między dwiema boginiami, Selune - Panią Światła, i Shar - Panią Mroku. Czym jest zaginiony skarb? Co lub kto pomoże przechylić szalę zwycięstwa na jedną ze stron? Odpowiedzi poznacie w „Zapomnianych przygodach”.

„Szachy Gametoon Arena”
emisja: od soboty, 8 maja br. o 20:00

„Gametoon Arena” to seria turniejów e-sportowych kanału Gametoon przygotowana z myślą o amatorach gier komputerowych, lecz tym razem na kanale Twitch stacja przeprowadziła turniej wykraczający poza to określenie. Zmagania przebiegały w jedną z najstarszych gier strategicznych, która zyskała ostatnio na popularności po premierze pewnego serialu. Mowa oczywiście o szachach. Wychodząc naprzeciw trendom kanał przeprowadził turniej szachowy „Gametoon Arena” z otwartymi kwalifikacjami. Turniej został skomentowany przez Piotra Nguyena, mistrza międzynarodowego, oraz Antoniego Szustakowskiego - mistrza FIDE. Gametoon zaprasza na retransmisję turnieju, która zwyczajowo odbywać się będzie w weekendy (więcej tutaj).

„Stream Nation, Immortals Fenyx Rising: Zagubieni Bogowie”
emisja: od poniedziałku, 10 maja br. o 19:00

Równowagę nieba i ziemi może przywrócić tylko on - Ku!.W nowym dodatku przeniesiemy się do pradawnej chińskiej historii i zostaniemy bohaterem mitu. Zadanie nie jest łatwe, pomóc bogini Nuwie i przeciwstawić się niespotykanym wcześniej potworom oraz chińskim bóstwom. Tradycyjny, wschodni styl walki oraz umiejętność rozwiązywania zagadek sprawdzi dla nas wojownik - Seto.

„Stream Nation, Outer Wilds”
emisja: od czwartku, 20 maja br. o 19:00

Marzyłeś o byciu astronautą? Jako rekrut programu kosmicznego, Bungo21 wyruszy w podróż po zakątkach Układu Słonecznego. Czym właściwie są tajemnicze ruiny na Księżycu? Czy nieskończona pętla czasowa może zostać zatrzymana? - Zapnijcie pasy, załóżcie skafandry i nie zapomnijcie o butlach z tlenem. Zapraszamy na Outer Wilds - zachęca nadawca.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Esport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...