reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Puls: „Lombard. Życie pod zastaw” 8 z vlogiem

dodano: 2021-05-07 05:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw” Kolejna nowość i niespodzianka dla widzów od Telewizji Puls. W serwisie YouTube ruszył vlog o tematyce rodzinno-lifestylowej „MamaBenia”, który w emitowanym w kanałach TV Puls i Puls 2 serialu „Lombard. Życie pod zastaw” prowadzi jedna z bohaterek, Benia (w tej roli Rita Weinar). W pierwszych odcinkach gośćmi specjalnymi Beni są m.in. trenerka personalna Urszula Jaworska i fizjoterapeutka uroginekologiczna oraz wykładowczyni szkoły rodzenia Joanna Mróz.

TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W 398. odcinku (39. odcinku 8. sezonu) serialu „Lombard. Życie pod zastaw” jedna z bohaterek, Benia (Rita Weinar), założyła vloga.
Nagrania mogą również obejrzeć widzowie serialu, gdyż vlog został przeniesiony z serialu „Lombard. Życie pod zastaw” do rzeczywistości. Premiery odcinków w każdy czwartek w serwisie YouTube około godz. 16:00.

- To chyba pierwszy raz, kiedy postać z serialu prowadzi prawdziwego vloga. Moimi gośćmi w każdym odcinku będą ekspertki i eksperci w ciekawych dziedzinach - m.in. wykładowczyni szkoły rodzenia, trener personalny, stylistka, psycholog a nawet psi behawiorysta. Porozmawiamy na przeróżne tematy związane z rodzicielstwem i szeroko pojętym lifestylem. Niektóre odcinki będą miały formę tutoriali - wspólnie będziemy zdobywać nowe umiejętności. Tak, że każdy znajdzie tu coś dla siebie - mówi Rita Weinar. - Vlog ma być przestrzenią na dzielenie się własnymi doświadczeniami, bez presji i oceniania. Pojawią się konkursy, będzie wesoło, rozrywkowo, kolorowo, ale nie uciekamy też od tematów poważniejszych. Postaramy się rzucić nowe światło m.in. na temat rodzicielstwa, nie narzucając „jednej, słusznej” drogi. Pierwszy odcinek spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem, co widać po wielu miłych komentarzach. Mam wielką nadzieję, że kolejne również spodobają się internautom, w tym widzom „Lombardu...” a Benia jako vlogerka zdobędzie grono stałych odbiorców - dodaje.


„Lombard. Życie pod zastaw” to produkcja Telewizji Puls i Studia A (ATM Grupa), ze Zbigniewem Buczkowskim w głównej roli. Serial otrzymał od widzów trzy „Telekamery Tele Tygodnia”, których zwieńczeniem jest „Złota Telekamera”. W serialu regularnie pojawiają się też znani goście - do tej pory lombard odwiedzili m.in.: Katarzyna Pakosińska, Paweł Nastula, Radosław Liszewski, Aleksander Doba, Michał Wiśniewski, Bartek Marszałek, Tomasz Niecikowski „Niecik” i Kabaret z Konopi (więcej tutaj).
 
Rita Weinar w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, foto: Telewizja Puls
Rita Weinar w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, foto: Telewizja Puls


„Lombard. Życie pod zastaw” - sezon 8., emisja od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w TV Puls. Serial ten mogą również oglądać widzowie kanału Puls 2, a wcześniejsze odcinki stacji TV Puls i Puls 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Extender HDMI 4K na 1 skrętkę +IR do max. 70m

Extender HDMI na 1 skrętkę kat. 6e. Urządzenie pozwala przesłać...

450 zł Więcej...