reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Majowe nowości w telewizji Metro

dodano: 2021-05-06 23:15 | aktualizacja: 2021-05-07 10:14
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Media/Metro

Metro W maju br. telewizja Metro poleca swoim widzom takie programy jak „Raport tygodnia”, „Chyłka - Zaginięcie”, „Ciężarówką przez Stany” (sezony 2. i 3.), „Gigantyczne konstrukcje według Hammonda”, „Grindhouse: Death Proof”, „Grindhouse: Planet Terror”, „Zodiak”, „Tylko strzelaj”, „Niezłomny” i „Poszukiwacze”.

Metro


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, najbliższe tygodnie w telewizji Metro upłyną pod znakiem seriali i filmów dla widzów o mocnych nerwach. W ofercie stacji nie zabraknie najsłynniejszych horrorów w historii kina. Widzowie przeniosą się do świata najlepszych produkcji, a serialowi bohaterowie przyprawią ich o dreszczyk emocji. W ofercie Metro pojawi się również nowy serwis informacyjny, „Raport tygodnia”, będący podsumowaniem wydarzeń mijających siedmiu dni.

Nowy program informacyjny zadebiutuje na antenie telewizji Metro w sobotę, 15 maja br. o godz. 14:30.
Jak zapowiada nadawca, co tydzień widzowie dowiedzą się, co aktualnie dzieje się w kraju - przegląd informacji poświęcony będzie najciekawszym tematom ze świata nauki i technologii.

- Zmiana w nadawaniu serwisu informacyjnego i wzbogacenie oferty o dodatkowe programy i filmy to odpowiedź na potrzeby widzów telewizji Metro, którzy rzadziej niż rok temu śledzą wiadomości, a poszukują prawdziwych historii i propozycji będących bliżej widza

- komentuje Biuro Prasowe TVN Grupa Discovery.


„Grindhouse” to seria filmowa z 2007 roku składająca się z dwóch części: „Grindhouse: Death Proof” w reżyserii Quentina Tarantino oraz „Grindhouse: Planet Terror” Roberta Rodrigueza. Obydwa filmy - ukłon w stronę kina lat 70. ubiegłego wieku - będą mogli obejrzeć widzowie telewizji Metro. „Grindhouse: Planet Terror” wyemitowane zostanie w poniedziałek, 10 maja br. o godzinie 23:30, a „Grindhouse: Death Proof” w poniedziałek, 17 maja br. o godzinie 23:15.

Jak zapewnia nadawca, w bogatej bibliotece filmów każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród innych tytułów, które wzbogacą ofertę stacji, znajdą się prawdziwe kinowe hity „Zodiak” (więcej tutaj), „Tylko strzelaj” (więcej tutaj i tutaj), „Niezłomny” czy „Poszukiwacze”.

Z kolei mecenas Chyłka to bohaterka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Serial Łukasza Palkowskiego to ekranizacja prozy Remigiusza Mroza. Autor bestsellerowych kryminałów stworzył postać prawniczki, która swoją inteligencją, uporem i ciętym dowcipem potrafi zwyciężyć w każdym zawodowym pojedynku. To historia prawniczo-kryminalna, która - jak zapewnia nadawca, angażuje widzów już od pierwszego odcinka. Teraz przekonają się o tym widzowie telewizji Metro. „Chyłka - Zaginięcie” zadebiutuje na antenie w niedzielę, 23 maja br. o godzinie 21:10 (więcej tutaj).

Widzowie stacji mogą także oglądać serię o gigantycznych konstrukcjach. Brytyjski prezenter Richard Hammond w swoim programie jeszcze nie raz zaskoczy widzów. W tej serii inżynieryjnej twórcy odkrywają tajemnice największych na świecie konstrukcji i maszyn. Jakie sekrety kryją najbardziej rozpoznawalne budowle? Co sprawia, że wytrzymują one niespodziewane zmiany pogody i niebezpieczne zjawiska klimatyczne? I w końcu, kto stoi za najbardziej odważnymi projektami XXI wieku? „Gigantyczne konstrukcje według Hammonda” emitowane są w każdą niedzielę o godzinie 16:00 (więcej tutaj).

Na koniec Dawid Andres i jego kolejna podróż. Jak czytamy w opisie, polski kierowca ciężarówki i podróżnik z wdziękiem łączy przyjemne z pożytecznym - pokonując imponujące odległości w Stanach Zjednoczonych Ameryki, dostarcza towary z jednego końca kontynentu na drugi, a przy okazji zwiedza warte uwagi miejsca i dzieli się wrażeniami z poznawania bogactwa amerykańskiej kultury, historii i przyrody. Dzięki swojej niesamowitej otwartości Dawid Andres spotyka na swojej drodze ciekawych ludzi, których energia życiowa pomaga mu w pracy kierowcy. A ta nie jest łatwa. Blaski i cienie codzienności w trasie widzowie poznają dzięki programowi „Ciężarówką przez Stany”. Premierowe odcinki programu emitowane są w każdą niedzielę o godzinie 18:00 (więcej tutaj).
 
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Zaginięcie”, foto: TVN Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Zaginięcie”, foto: TVN Discovery


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...