reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-25 - 2022-05-26

Dart, snooker, bilard, tenis stołowy w Viaplay

dodano: 2021-05-07 09:22
autor: Anita Kaźmierska | źródło: NENT Group

NENT Group Matchroom Sport Nordic Entertainment Group (NENT Group) oraz Matchroom Sport odnowiły swoje partnerstwo w zakresie praw medialnych w Szwecji, Norwegii, Danii i Finlandii, jednocześnie rozszerzając je po raz pierwszy na Islandię, Estonię, Łotwę, Litwę i Polskę. Pięcioletnia umowa zapewnia ponad 700 godzin transmisji na żywo ze światowej klasy wydarzeń sportowych (dart, snooker i inne) w ramach szerokiego portfolio Matchroom Sport każdego roku dla usługi streamingowej Viaplay.

bilard snooker


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Umowa sprawia, że ​​Viaplay jest wyłącznym domem dla turniejów darta, takich jak World Darts Championship, Premier League Darts, World Cup of Darts, World Matchplay, World Grand Prix, European Championship, Grand Slam of Darts oraz Players Championship, obok prestiżowych World Series of Darts Finals, które odbędą się w tym roku w Amsterdamie.

Fani snookera i bilardu będą mogli śledzić w Viaplay również transmisje snookera Champion of Champions i Championship League, a także World Pool Masters, World Pool Championship, World Cup of Pool, US Open 9-Ball Championships oraz Mosconi Cup. Umowa obejmuje szeroki zakres innych treści, w tym również tenis stołowy, bowling, koszykówkę i netball.
 

Naszą wizją jest bycie liderem streamingu w Europie, co oznacza, że ​​Viaplay powinien oferować coś dla każdego. Ściśle współpracujemy z Matchroom w regionie skandynawskim i teraz będziemy transmitować na żywo niektóre z europejskich wydarzeń najszybciej rozwijających się sportów także na naszych najnowszych rynkach. Stale współpracujemy z posiadaczami praw, aby wspólnie rozwijać sporty, więc ta umowa jest świetną wiadomością dla tych sportów i ich kibiców w szybko rozwijającym się zasięgu Viaplay

- powiedział Peter Nørrelund, Chief Sports Officer NENT Group.

Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą dotychczasową współpracę z NENT Group na najbliższych kilka lat, oferując fanom sportu fantastyczny dostęp w Viaplay do wielu najważniejszych rozgrywek. NENT Group jest ogromnym wsparciem dla naszych sportów od lat i mamy nadzieję, że będzie to kontynuowane

- powiedział Barry Hearn, prezes Matchroom.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...