reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Aplikacja Tidal także na Smart TV LG

dodano: 2021-05-07 11:58
autor: Jerzy Kruczek | źródło: LG Electronics/Tidal

LG Electronics Tidal Dolby Atmos W wybranych modelach telewizorów Smart TV można już korzystać z muzyczno-rozrywkowej platformy streamingowej Tidal. Aplikacja jest dostępna w sklepie LG Content Store w ponad 50 krajach i terytoriach na całym świecie. Tidal jest kompatybilny z modelami z lat 2018-2021 wyposażonymi w webOS w wersjach od 4.0 do 6.0.

LG Electronics
LG Electronics Tidal


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tidal to całkiem nowy sposób na słuchanie muzyki, który zapewnia użytkownikom wysoką, bezstratną jakość dźwięku i technologię Dolby Atmos w wersji Hi-Fi platformy, a także teledyski o wysokiej rozdzielczości, filmy, programy dokumentalne i nie tylko.

Tidal dostarcza treści, których jakość dźwięku zadowoli najbardziej wymagających muzycznych purystów i audiofilów. Dźwięk w standardzie Master Quality Authenticated (MQA) oddaje wszystkie niuanse i dynamikę oryginalnych nagrań. Dzięki temu użytkownicy platformy mogą poczuć się bliżej ulubionych artystów, słuchając ich utworów w dokładnie takim brzmieniu, jaki chcieli osiągnąć.

Zasoby platformy obejmują ponad 70 mln utworów muzycznych z różnych gatunków oraz 250 tys. wysokiej jakości filmów – całkowicie bez reklam. Przewidziano także wygodne funkcje, takie jak nieograniczone pomijanie, tryb offline, stacje radiowe z wykonawcami i utworami oraz intuicyjne odkrywanie. Użytkownicy mają dostęp do tysięcy playlist opracowywanych przez doświadczony zespół redakcyjny platformy, ekspertów z branży muzycznej i dziennikarzy, a także przez samych wykonawców.

Platforma Tidal w wersji Hi-Fi obsługuje technologię Dolby Atmos, co dodatkowo podnosi poziom muzycznych doznań. Bez względu na to, czy słuchasz muzyki na jednym z najnowszych telewizorów marki LG z obsługą Dolby Atmos, czy też w połączeniu z obsługującym technologię Dolby Atmos urządzeniem audio, np. jednym z najnowszych soundbarów LG – Dolby Atmos wykracza poza zwykłe wrażenia, przenosząc słuchaczy w świat ich ulubionej muzyki i sprzyjając tworzeniu głębszych więzi między artystami i ich fanami.

Począwszy od premiery klienci LG będą mieć dostęp do stale rozszerzanej biblioteki utworów i albumów w standardzie Dolby Atmos. Obejmuje ona znane hity, takie jak „7 Rings” Ariany Grande, „After Hours” The Weeknd oraz „Señorita Shawna” Mendesa w duecie z Camilą Cabello, a także ponad 50 spersonalizowanych playlist reprezentujących różne gatunki muzyczne.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...