dodano: 2021-05-07 11:52
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K:Manchester City – Chelsea FC. Transmisje live z eliminacji Mistrzostw Europy w siatkówce tylko w kanałach sportowych Polsatu.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: FC Barcelona – Atletico Madryt
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ 4K Ultra HD
13:30 Piłka nożna: Premier League: Leeds United – Tottenham Hotspur
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
18:30 Piłka nożna: Premier League: Manchester City – Chelsea FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny CANAL+ Sport
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Płock
Komentarz: Rafał Dębiński, Marcin Baszczyński
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Lech Poznań
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki
04:00 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Denver Nuggets – Brooklyn Nets CANAL+ Sport 2
13:30 Piłka nożna: Premier League: Leeds United – Tottenham Hotspur
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
16:00 Piłka nożna: Premier League: Sheffield United – Crystal Palace
Komentarz: Adam Zakrzewski, Jarosław Koliński
21:15 Piłka nożna: Premier League: Liverpool FC – Southampton FC
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Płock
Komentarz: Rafał Dębiński, Marcin Baszczyński
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Lech Poznań
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki CANAL+ Family
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: Borussia Dortmund – RB Lipsk
Komentarz: Mateusz Borek, Grzegorz Kaczmarczyk
18:30 Tenis: WTA World Tour, Madryt: Finał Aryna Sabalenka - Ashleigh Barty
Komentarz: Marek Furjan, Dawid Celt CANAL+ Now
17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyon – FC Lorient
Komentarz: Tomasz Smokowski, Marek Bojanowski Eleven Sports 1
12:00 Formuła 1: Grand Prix Hiszpanii: 3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: ACF Fiorentina – SS Lazio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski Eleven Sports 2
12:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Fortuna Düsseldorf – Eintracht Brunszwik
Komentarz: Julian Kowalski
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: ASD Spezia Calcio 2008 – SSC Napoli
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyon – FC Lorient
Komentarz: Mateusz Święcicki, Kuba Ostrowski
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Athletic Bilbao – CA Osasuna
Komentarz: Michał Wszołek, Kuba Ostrowski Eleven Sports 3
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: VfL Wolfsburg – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Inter Mediolan – Sampdoria Genua
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eleven Sports 4
12:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Fortuna Düsseldorf – Eintracht Brunszwik
Komentarz: Julian Kowalski
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: Werder Brema – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Cádiz CF – SD Huesca
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Athletic Bilbao – CA Osasuna
Komentarz: Michał Wszołek, Kuba Ostrowski Eurosport 1
13:50 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia: Etap 1
Komentarz: Adam Probosz, Dariusz Baranowski
17:30 Kolarstwo szosowe: Volta ao Algarve: Etap 4
23:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Świata: 1/2 finału Eurosport 2
16:00 Formuła E: ePrix Monako: Wyścig
17:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Świata: 1/2 finału Golf Channel
13:00 Golf: European TourCosta Adeje: 3. runda
Komentarz: Jacek Person
21:00 Golf: PGA Tour, Charlotte: 3. runda
Komentarz: Jacek Person Motowizja
12:00 Żużel: 2. Liga Żużlowa: Lokomotiv Daugavpils – Trans MF Landshut Devils
14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Deportivo Alavés – Levante UD
Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Lipiński
17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyon – FC Lorient
Komentarz: Tomasz Smokowski, Marek Bojanowski
20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: TD Systems Baskonia – Club Joventut Badalona Polsat Sport Premium 1
20:00 Piłka nożna: Eredivisie: AZ Alkmaar – Fortuna Sittard
Polsat Sport
12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: GKS Bełchatów – Arka Gdynia
19:05 Piłka nożna: Major League Soccer: Chicago Fire – Philadelphia Union
21:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt: 1/2 finału
03:30 (so/nd) Curling kobiet: Mistrzostwa Świata: 1/2 finału
Komentarz: Adam Sterczewski, Maciej Cesarz Polsat Sport News
15:00 Siatkówka kobiet: Eliminacje Mistrzostw Europy; Czechy – Słowenia