reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-07-31 - 2021-08-01 - 2021-08-02

8-10.05 Polsat Sport: Eliminacje, finały i magazyny

dodano: 2021-05-08 05:42 | aktualizacja: 2021-05-08 10:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 8-9 maja br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: eliminacje mistrzostw Europy siatkarek, eliminacje mistrzostw Europy siatkarzy, Tauron 1. Liga, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Major League Soccer (MLS), Ligue 1 Uber Eats, Serie A Tim, La Liga Santander, Bundesliga, 2. Bundesliga, Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Boxing Night Live in Studio w Białymstoku, Formuła 1, Formuła 3, lekkoatletyka - Continental Tour Gold, curling, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends Mid-Season Invitational.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: eliminacje mistrzostw Europy siatkarek (więcej tutaj), eliminacje mistrzostw Europy siatkarzy (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska Boxing Night Live in Studio w Białymstoku, Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 3 (więcej tutaj), lekkoatletyka - Continental Tour Gold (więcej tutaj), curling (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends Mid-Season Invitational (więcej tutaj).

Plan transmisji:

8 maja (sobota)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:07 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

10:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport

10:35 Formuła 3, Grand Prix Hiszpanii: 1. wyścig, Polsat Sport News

11:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

11:07 KSW55, Polsat Sport News

11:30 Formuła 1, Grand Prix Hiszpanii: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

12:00 Bundesliga: „Bundesliga Weekly” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 „Bundesliga Dino” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

12:05 curling, mistrzostwa świata kobiet w Calgary: Chiny - Kanada, Polsat Sport News

12:30 Fortuna 1. Liga: GKS Bełchatów - Arka Gdynia, Polsat Sport

12:55 2. Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - Eintracht Braunschweig Brunszwik TSV, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
komentuje: Julian Kowalski

13:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:20 eliminacje mistrzostw Europy siatkarzy: Czarnogóra - Grecja, Polsat Sport Extra

14:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

14:00 Formuła 1, Grand Prix Hiszpanii: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

14:50 eliminacje mistrzostw Europy siatkarek: Czechy - Słowenia, Polsat Sport News

14:55 Serie A Tim: Spezia Calcio - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 2

15:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport

15:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

15:00 Bundesliga: „Najlepsi dryblerzy Bundesligi” - magazyn, Eleven Sports 3

15:00 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 4

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: VfL Wolfsburg - 1. FC Union Berlin, Eleven Sports 3

15:25 Bundesliga: Werder Brema - Bayer Leverkusen, Eleven Sports 4

15:50 eliminacje mistrzostw Europy siatkarzy: Portugalia - Norwegia, Polsat Sport

15:55 Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce, Ipla

15:55 Fortuna 1. Liga: Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów, Ipla

16:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

16:50 eliminacje mistrzostw Europy siatkarek: Francja - Węgry, Polsat Sport News

16:55 Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - FC Lorient, Eleven Sports 2 i nSport+

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 „Legendy ligi niemieckiej” - magazyn, Eleven Sports 4

17:55 Serie A Tim: Inter Mediolan - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 3

18:00 Bundesliga: FC Bayern Monachium - Borussia Mönchengladbach, Eleven Sports 1
komentują: Julian Kowalski i Sebastian Chabiniak

18:00 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn, Eleven Sports 4

18:20 eliminacje mistrzostw Europy siatkarzy: Holandia - Szwecja, Polsat Sport

18:25 La Liga Santander: Cadiz CF Kadyks - SD Huesca, Eleven Sports 4

18:35 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

19:05 Major League Soccer (MLS): Chicago Fire FC - Philadelphia Union, Polsat Sport Extra

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 eliminacje mistrzostw Europy siatkarek: Dania - Izrael, Polsat Sport News

19:55 Eredivisie: AZ Alkmaar - Fortuna Sittard, Polsat Sport Premium 1

19:55 Fortuna 1. Liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Miedź Legnica, Ipla

20:25 Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 1

20:55 La Liga Santander: Athletic Bilbao - CA Osasuna Pampeluna, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

21:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:55 „Muay Thai - Sztuka walki ośmiu broni” - reportaż, Polsat Sport Fight

23:00 curling, mistrzostwa świata kobiet w Calgary: 1. półfinał, Polsat Sport i Eurosport 1

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 Formuła 3, Grand Prix Hiszpanii: 2. wyścig, Polsat Sport Extra

Noc z 8 na 9 maja (z soboty na niedzielę)
0:30 KSW56, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

2:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

2:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 (Eurosport 1) i 3:30 (Polsat Sport Extra) curling, mistrzostwa świata kobiet w Calgary: 2. półfinał, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

9 maja (niedziela)
5:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:07 Puchar UEFA: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

10:30 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:07 KSW54, Polsat Sport News

11:30 lekkoatletyka: Continental Tour Gold w Tokio, Polsat Sport Extra

12:00 „Rywalizacje konieczne” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

12:00 „Werder Double” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

12:05 Formuła 3, Grand Prix Hiszpanii: 3. wyścig, Polsat Sport News

12:25 Serie A Tim: Genoa CFC Genua - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 3

12:30 Fortuna 1. Liga: Apklan Resovia Rzeszów - Widzew Łódź, Polsat Sport

12:55 Ligue 1 Uber Eats: AS Saint-Etienne Loire - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 2

13:00 (Eleven Sports 1) i 15:00 (Polsat) Formuła 1, Grand Prix Hiszpanii: wyścig, Polsat i Eleven Sports 1

13:00 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 4

13:20 eliminacje mistrzostw Europy siatkarzy: Grecja - Azerbejdżan, Polsat Sport News

13:25 Bundesliga: 1. FC Köln Kolonia- SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski, Eleven Sports 4

14:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:25 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Extra

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:55 Serie A Tim: Parma Calcio - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 2

14:55 Serie A Tim: Benevento Calcio Benewent - Cagliari Calcio, Eleven Sports 3

14:55 Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie-Zdrój, Ipla

15:00 Fortuna Puchar Polski piłkarzy: „Magazyn Pucharu Polski” - magazyn, Polsat Sport

15:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 Bundesliga: „Najszybsze gole Bundesligi” - magazyn, Eleven Sports 4

15:40 KSW50, Polsat Sport Fight

15:50 eliminacje mistrzostw Europy siatkarzy: Norwegia - Białoruś, Polsat Sport

16:30 curling, mistrzostwa świata kobiet w Calgary: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport News i Eurosport 2

16:40 Eredivisie: Willem II Tilburg - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 1

16:55 Fortuna: Liga: SK Sigma Olomouc Ołomuniec - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 2

17:00 „Legendy ligi niemieckiej” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 „Pierwszy tytuł Kloppa” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:55 Bundesliga: Hertha BSC Berlin - Arminia Bielefeld, Eleven Sports 1

17:55 Serie A Tim: AS Roma Rzym - FC Crotone, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

18:20 eliminacje mistrzostw Europy siatkarzy: Szwecja - Chorwacja, Polsat Sport

18:30 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

18:50 (Polsat Sport Fight) i 20:30 (Polsat Sport Extra) gala bokserska Boxing Night Live in Studio w Białymstoku, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Fight

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:25 Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - FC Banik Ostrava Ostrawa, Polsat Sport Premium 2

20:00 Tauron 1. Liga, 4. mecz o miejsca 3. i 4. fazy play-off: eWinner Gwardia Wrocław - BKS Visła Bydgoszcz, Polsat Sport News

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 La Liga Santander: Real Madryt CF - Sevilla FC Sewilla, Eleven Sports 1

20:00 „Wywiad z Giorgio Chiellinim” - wywiad, Eleven Sports 2

20:00 „Legendy ligi niemieckiej” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 „Legendy ligi niemieckiej” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:40 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 2

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Stade Rennais FC Rennes - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 2

21:00 curling, mistrzostwa świata kobiet w Calgary: finał, Polsat Sport i Eurosport 1

21:10 Major League Soccer (MLS): Portland Timbers - Seattle Sounders, Polsat Sport Premium 1

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:30 lekkoatletyka: Continental Tour Gold w Walnut, Polsat Sport News

23:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

Noc z 9 na 10 maja (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 eliminacje mistrzostw Europy siatkarek: Węgry - Dania, Polsat Sport Extra

0:30 KSW59, Polsat Sport

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

1:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

2:00 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

2:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:30 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

4:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...

Konwerter Quad Televes

Poczwórny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

39 zł Więcej...