reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Euronews Serbia już rusza

dodano: 2021-05-09 17:20
autor: RO | źródło: Euronews Serbia

Euronews Serbia W niedzielę, 9 maja 2021 roku Euronews Serbia rozpoczął emisję sygnału w serbskiej platformie m:SAT TV operatora Telekom Srbija. To ostatnia faza przed pełnym startem programu pod koniec bieżącego miesiąca. Emisja jest prowadzona na jednym z transponderów satelity Astra 3B (23,5°E) w formie zaszyfrowanej.

 


Euronews Serbia
Euronews Serbia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Euronews Srbija jest marką stowarzyszoną Euronews, która będzie nadawać lokalne, regionalne, krajowe i międzynarodowe wiadomości na platformach cyfrowych, opracowane przez własny zespół dziennikarzy i korespondentów. Należy do globalnej sieci Euronews, która nadaje informacje w wielu językach z perspektywy europejskiej. Dociera do ponad 160 krajów i rozpowszechniany jest w prawie 400 mln domów, w tym 73% gospodarstw domowych w UE i Wielkiej Brytanii.

Wiadomości w Euronews Srbija będą prezentowane całą dobę w sposób nowoczesny, dynamiczny i szybki, dostosowane do intensywnego stylu życia XXI wieku.

Od ogłoszenia projektu w lipcu 2019 roku, zbudowano zespół dziennikarzy z różnych mediów, który łączy pasja do dziennikarstwa informacyjnego i niezależnego reportażu.

W ramach strategicznego dążenia do tego, aby stać się pierwszymi „światowymi mediami”, Euronews podpisało od listopada 2018 r. pięć umów partnerskich z mediami i grupami telekomunikacyjnymi, z zamiarem zbudowania niezależnego kanału informacyjnego w każdym kraju. Markowe podmioty stowarzyszone, które już nadają program, wzbogacają ogólną ofertę Euronews o profesjonalizm i doświadczenie redakcji w tych krajach.

Parametry techniczne:
Astra 3B (23,5°E)
tp. 205 (11,797 GHz, pol. H, SR: 30000, FEC: 3/4; DVB-S2 /8PSK)

ID: Euronews Serbia
PID V: 331 (MPEG-4/SD)
PID A: 332
PID PCR: 331
SID: 20033
PID PMT: 330
Provider: Telekom Srbija
Kodowanie: Conax/Nagra MA

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Twin 6° Opticum LMTP-04H

Tania wersja konwertera Universal Monoblock Twin marki Opticum (6 stopni...

99 zł Więcej...