reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Białoruś zablokowała duplikat portalu Biełsat

dodano: 2021-05-09 18:10 | aktualizacja: 2021-05-09 21:02
autor: RO | źródło: tvnews.by

Dziennikarki biełsat TV białoruś 360px.jpg Ministerstwo Informacji Białorusi zablokowało kopię portalu niezależnego kanału telewizyjnego Biełsat TV, który oficjalnie jest znany pod adresem belsat.eu. Jedna ze stron będąca „lustrzanym odbiciem” została zablokowana na terytorium tego kraju - blstv.eu.

belsat.eu
Biełsat TV Belsat TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oficjalny portal internetowy Biełsat TV został zablokowany przez władze białoruskie 21 sierpnia 2020 roku. W marcu br. rozpoczęto blokowanie adresów, pod którymi wyświetlają się zasoby znane z głównej strony internetowej belsat.eu.


Nie martwcie się. Nigdy nie zostawimy was bez informacji i ciekawych artykułów. W niedalekiej przyszłości będziecie mogli ponownie odwiedzić stronę internetową Biełsatu. A jeżeli siedzicie i możecie czytać wiadomości, to znajdźcie program BelsatNews, który działa na iOS i Android

- czytamy w komunikacie Biełsat opublikowanym na Telegramie.


Internauci na Białorusi już ponownie mogą przeglądać stronę Biełsatu, ponieważ uruchomiono dla nich witrynę pod nowym adresem beltv.info.

Biełsat TV to jedyna niezależna, białoruskojęzyczna stacja telewizyjna. Powstała w 2007 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie białoruskich środowisk demokratycznych na środek przekazu, który dostarczałby rzetelnych informacji oraz propagował ojczystą kulturę i język. Na Białorusi Biełsat nie jest dostępny w sieciach kablowych z powodu zakazu władz. Za to można odbierać w Internecie, na urządzeniach mobilnych i w technologii Smart TV, z której korzysta coraz więcej widzów. Obecnie jest to około 10% wszystkich odbiorców Biełsatu na Białorusi. Według danych Mia Research z maja 2019 roku, stację oglądało wówczas 13% dorosłych Białorusinów.

Źródło: tvnews.by 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...