reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Grizzy i Lemingi” 3 w kanale Boomerang

dodano: 2021-05-10 02:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Boomerang „Grizzy i Lemingi” Niedźwiedź Grizzy to naprawdę spokojny gość - ale tylko do czasu. Gdy na jego drodze pojawiają się sprytne lemingi, bohater musi poradzić sobie z małymi psotnikami. Nie jest to proste, bo zawsze działają w grupie, a miś bywa nieuważny i bardzo leniwy. W poniedziałek, 10 maja br. o godz. 18:25 na antenie Boomeranga odbędzie się premiera nowych odcinków 3. sezonu francuskiego serialu animowanego „Grizzy i Lemingi” („Grizzy et les Lemmings”).

Boomerang „Grizzy i Lemingi”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grizzy jest królem kanadyjskiego lasu. Jednak - jego łapy znów będą pełne roboty z powodu grupy niesfornych lemingów.

Kiedy niedźwiedź po raz kolejny wykurzy puchate stworzenia ze swojego domu, wybiorą się one do tajemniczej świątyni. Tam odnajdą magiczną figurkę smoka, dzięki której zyskają supermoce i staną się mistrzami sztuk walki. Miś będzie musiał nieźle się nagimnastykować, aby je przegonić. Niebieskie zwierzątka upodobają sobie także telewizor Grizzy’ego - gdyby tylko mogły oglądać nowe seriale, na pewno nie potrzebowałyby innej rozrywki. Uknują niecny plan, który pozwoli im wykraść sprzęt. W przebraniu za azjatyckich tancerzy uda im się na chwilę odwrócić uwagę misia. Jednak to dopiero początek gonitwy. 

W nowych odcinkach na widzów czekać będą także m.in. opowieść o tym, jak lemingi bawią się fajerwerkami oraz historia wielkiej księgi mądrości misia Grizzy’ego (więcej tutaj)

„Grizzy i Lemingi” - sezon 3., emisja codziennie (od 10 maja 2021 roku) o godz. 18:25 w kanale Boomerang. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...