reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Budując marzenia” w TVN i TVN Style

dodano: 2021-05-10 05:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN Style Zmiana swojego życia nie jest nigdy łatwa, a szczególnie w tak trudnym okresie pandemii. Aktorka Anna Dereszowska i jej partner Daniel Duniak w niepewnych czasach dla branż fotograficznej, teatralnej i filmowej zdecydowali się na zmianę swojego życia i otworzenie własnego biznesu. Jak będzie wyglądała ich próba dopasowania się do nowej rzeczywistości? Czy uda im się zrealizować nowe plany? Ile trudności spotkają na swojej drodze? 1. odcinek programu „Budując marzenia” wyemitowany zostanie premierowo w poniedziałek, 10 maja br. o godz. 20:10 na antenie stacji TVN Style, a w kolejnych dniach w kanale TVN.

TVN Style


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Anna Dereszowska i Daniel Duniak w otoczeniu lasów i jezior postanowili spełnić swoje marzenie. Na Mazurach powstanie nowoczesna agroturystyka - miejsce wśród przyrody, gdzie będzie można odpocząć i na chwilę zapomnieć o wszystkim. Jak zapowiada nadawca, widzowie prześledzą każdy etap pracy nad inwestycją, poznają lokalną społeczność oraz sławną parę, która postanowiła zmienić swoje życie i częściowo wyprowadzić się z wielkiego miasta. 

Program reality pokaże prace na nowym terenie - od samego planowania, po budowanie i urządzanie kilku domków wypoczynkowych. Każdy z nich w zupełnie innym stylu, wszystko w urokliwej scenerii jezior. Znana aktorka pokaże nam swój osobisty świat, będzie poznawała lokalnych mieszkańców i ich regionalną kulturę. W wystroju wnętrz siedliska będzie chciała nawiązać do miejscowej tradycji i estetyki. Oglądający poznają motywacje Anny Dereszowskiej, zobaczą trudności i niepokoje towarzyszące nowej inwestycji. W każdym odcinku widzowie będą obserwować życie jej rodziny oraz zobaczą, jak buduje swoje marzenia (więcej tutaj).
 
Anna Dereszowska w serialu „Tajemnica zawodowa”, foto: TVN Discovery
Anna Dereszowska w serialu „Tajemnica zawodowa”, foto: TVN Discovery
Anna Dereszowska w serialu „Tajemnica zawodowa”, foto: TVN Discovery
Anna Dereszowska w serialu „Tajemnica zawodowa”, foto: TVN Discovery


„Budując marzenia” - emisja w poniedziałki (od 10 maja 2021 roku) o godz. 20:10 w TVN Style. Program ten będą mogli również oglądać widzowie TVN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

129 zł Więcej...