reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kolejna nielegalna strona streamingowa zamknięta

dodano: 2021-05-10 12:03
autor: Dr. Hack | źródło: ACE

piracka strona 123movies la streaming 360px.jpg Alliance for Creativity and Entertainment (ACE) - globalna koalicja zajmująca się ochroną dynamicznego legalnego rynku i ograniczeniem piractwa internetowego - odniosła duży sukces podczas pierwszej akcji w Tunezji, która zakończyła się zamknięciem pirackiej strony internetowej 123movies.la.

ACE
piracka strona streamingowa 123movies la streaming 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od debiutu pod koniec 2017 roku 123movies.la odnotowała średnio prawie 30 mln odwiedzin miesięcznie, co czyniło ją jedną z najpopularniejszych usług pirackich na świecie. W związku z zaprzestaniem komunikacji i ugody z operatorem, popularny serwis streamingowy został zamknięty, a domena została przeniesiona do ACE. Odwiedzający domenę są teraz przekierowywani na platformy z ofertą prawną ACE.

- Świadectwem nieustającej pracy naszego globalnego zespołu ACE jest to, że udało nam się zamknąć 123movies.la, jedną z największych stron pirackich na świecie - powiedział Jan van Voorn, wiceprezes i dyrektor ds. Globalnej ochrony treści dla Stowarzyszenia Filmowego.

- Ta akcja zawiera w sobie misję ACE i jest dobrym przykładem tego, jak walczymy o ochronę rynku kreatywnego w każdym zakątku globu.


Według ACE, kradzież treści online jest największym zagrożeniem dla globalnej społeczności audiowizualnej, szkodząc zarówno lokalnym, jak i zagranicznym filmom i firmom, zagrażając zatrudnieniu, podważając inwestycje, zmniejszając składki podatkowe dla rządów i hamując kreatywność. ACE potwierdza, że ​​będzie kontynuować swoje wysiłki na całym świecie w celu ochrony praw swoich członków.

Źródło: alliance4creativity.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GoSAT GS250T2 H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GoSAT dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...