Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Premier League w 4K:Chelsea FC – Arsenal FC. Transmisja live z WTA World Tour Rzym tylko w CANAL+, w tym transmisja meczu Madison Keys - Iga Światek na CANAL+ Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
21:15 Piłka nożna: Premier League: Chelsea FC – Arsenal FC
Komentarz: Adrian Olek, Przemysław Rudzki CANAL+ Sport
14:00 Tenis: WTA World Tour, Rzym: 2. runda
Serena Williams - Nadia Podoroska,
Komentarz: Marek Furjan, Tomasz Wiktorowski
16:00 Tenis: WTA World Tour, Rzym: 2. runda
Madison Keys - Iga Świątek
Komentarz: Michał Lewandowski, Dawid Celt
21:15 Piłka nożna: Premier League: Chelsea FC – Arsenal FC
Komentarz: Adrian Olek, Przemysław Rudzki
03:30 (śr/cz) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Utah Jazz – Portland Trail Blazers CANAL+ Sport 2
20:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: SD Huesca – Athletic Bilbao
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński
22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Atletico Madryt – Real Sociedad
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ Family
18:00 Tenis: WTA World Tour, Rzym: 2. runda Angelika Kerber - Simona Halep
Komentarz: Michał Lewandowski, Dawid Celt
Eleven Sports 1
18:00 Piłka nożna: Bundesliga: [zaległy z 31. kolejki] FC Schalke 04 - Hertha BSC
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Mateusz Majak
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Inter Mediolan – AS Roma
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eleven Sports 2
19:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Sevilla FC – Valencia CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Torino FC – AC Milan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica Eleven Sports 3
18:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Cagliari Calcio – ACF Fiorentina
Komentarz: Marcin Grzywacz, Piotr Czachowski
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: US Sassuolo Calcio – Juventus FC
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk Eleven Sports 4
18:00 Piłka nożna: Bundesliga: Hertha BSC – FC Schalke 04
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Mateusz Majak
20:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Celta Vigo – Getafe CF
Komentarz: Patryk Mirosławski, Michał Świerżyński Eurosport 1
13:00 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia: Etap 5
Komentarz: Adam Probosz, Dariusz Baranowski
20:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: THW Kiel – Paris Saint-Germain Handball nSport+
21:15 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Unicaja Malaga – Morabanc Andorra
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Radosław Hyży
Polsat Sport
10:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym: 2. runda
12:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym: 2. runda
14:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym: 2. runda
17:00 Siatkówka kobiet: Eliminacje Mistrzostw Europy: Szwajcaria – Białoruś
19:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym: 2. runda
21:00 Piłka nożna: Coupe de France: Montpellier HSC – Paris Saint-Germain Polsat Sport Extra
17:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym: 2. runda
01:35 (śr/cz) Piłka nożna: Major League Soccer: Philadelphia Union – New England Revolution Polsat Sport News
18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: AC Sparta Praga – FC Viktoria Pilzno
Sportklub
13:00 Pool bilard: World Cup of Pool: Dzień 4
Komentarz: Grzegorz Kędzierski, Marcin Krzemiński
18:30 Pool bilard: World Cup of Pool: Dzień 4
Komentarz: Grzegorz Kędzierski, Marcin Krzemiński TVP Sport
17:00 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: Ruch Chorzów – Eurobud JKS Jarosław
Komentarz: Maciej Iwański, Iwona Niedźwiedź
19:00 Piłka nożna: Finał Pucharu Rosji: Lokomotiv Moskwa – Krylia Sowietow Samara
Komentarz: Mateusz Borek
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.