reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dzień Matki w Romance TV

dodano: 2021-05-05 12:38
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Romance TV

Romance TV Gang mam Matka chrzestna Stacja Romance TV chce podziękować wszystkim mamom za ich troskę i miłość i z okazji Dnia Matki wyemituje specjalnie dla nich cykl „Mama jest najlepsza na świecie”. Znajdą się w nim wzruszające filmy, pokazujące za co kochamy nasze mamy i za co powinniśmy im podziękować w tym wyjątkowym dla nich dniu. Warto je obejrzeć z mamą.

Romance TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Matczyna miłość to chyba największe, najintensywniejsze z uczuć, do których zdolny jest człowiek. Matka kocha zawsze i bezwarunkowo. Z okazji Dnia Matki również Romance TV podziękuje wszystkim mamom za bezinteresowną, nieskończoną miłość, która towarzyszy ich dzieciom przez całe życie. Przez całą środę, 26 maja od godz. 12.30 do wieczora stacja wyemituje 4 filmy, które warto obejrzeć razem z mamą i w ten sposób spędzić z nią ten wyjątkowy dzień.

Świat Charlotte
Charlottes Welt - Geht nicht, gibt's nicht
Niemcy 2013
emisja: środa, 26 maja o godz. 12:30
Sonia, matka czternastoletniej Charlotte i osiemnastoletniego Maksa ma 44 lata, ale nigdy nie zastanawiała się nad upływającym czasem. Kiedy jednak jej mąż Mathias znajduje sobie młodszą przyjaciółkę, a jej grozi utrata pracy w agencji reklamowej, kobieta jest zmuszona spojrzeć prawdzie w oczy. A córka raczej nie jest zachwycona postępowaniem matki.

Gang mam
Die Mütter-Mafia
Niemcy 2014
emisja: środa, 26 maja o godz. 14:25
Trzydziestosiedmioletnia Conny wiedzie spokojne, stabilne życie. Dobra gospodyni i troskliwa mat-ka nagle po wielu latach małżeństwa dowiaduje się, że mąż zamierza się z nią rozwieść. Na domiar złego kwateruje ją i dzieci w starym domu swojej zmarłej matki. Jej życie diametralnie się zmienia i odtąd Conny musi sobie radzić sama. W przedszkolu syna poznaje inne matki i ma nadzieję, że zaprzyjaźniając się z nimi, będzie mogła liczyć na ich pomoc. Ale panie „z dobrego towarzystwa” mają zupełnie inne problemy i wcale nie ułatwiają Conny życia.
 
„Gang mam” w Romance TV

Gang mam: Matka chrzestna
Die Müttermafia-Patin
Niemcy 2015
emisja: środa, 26 maja o godz. 16:15
Conny jest w trakcie rozwodu ze swoim mężem Lorenzem. W nowej roli samotnej matki czuje się zupełnie nieźle, chociaż dorastająca córka Nelly porządnie daje jej w kość. Na szczęście Conny nauczyła się mówić „nie”, co wprawia w osłupienie zwłaszcza Lorenza. Wszystko wskazuje na to, że Conny straciła głowę dla Antona, taty przedszkolnej koleżanki jej syna.

Katie Fforde: Mama na zawsze
Katie Fforde: Für immer Mama
Niemcy 2020
premiera: środa, 26 maja o godz. 18:05
Helen, pracująca dotychczas w aptece należącej do jej przyjaciółki Mildred, zamierza zmienić swo-je życie. Postanawia skończyć studia medyczne, które musiała przerwać, ponieważ zaszła w ciążę. Odejścia Helen żałują najbardziej jej dotychczasowi klienci, którzy zawsze mogli na nią liczyć i którym zawsze służyła radą i pomocą. Powrót na studia nie jest dla kobiety łatwy. Jej profesor nie za bardzo ceni „późnych studentów”, więc uważnie ją obserwuje i często krytykuje. Na domiar złe-go pojawia się u niej jej syn Louis, który złamał nogę w kostce i postanawia zakwaterować się w pokoju hotelowym matki.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...